İHSAN İsim Raporu:

İHSAN Adının Yaygınlığı

İHSAN Türkiye'de en çok kullanılan 111. isim (... 109. nuri, 110. önder, 111. ihsan, 112. şükrü, 113. emrah, ...). Ülkemizde yaklaşık her 614 kişiden birinin adı İHSAN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.63.

İHSAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:30 itibariyle yaklaşık 146,999 kişinin isminin İHSAN olduğu ve İHSAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1937 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

İHSAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda İHSAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

İHSAN Türkiye'nin en yaygın 111. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 111. ad ise Deborah ismi. İHSAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 109. Dale 110. Leslie 111. Deborah 112. Glenn 113. Roy isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

İHSAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde İHSAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde İHSAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde İHSAN İsminin Yazılışı:

..........--.

Denizcilik Alfabesinde İHSAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

İHSAN İsminin Barkod Yazılışı:

İHSAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(İHSAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

İHSAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ İHSAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (hsan) göre ihsan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (san) göre ihsan ile Uyumlu İsimler :

hasan ersan gürsan aysan

Son 2 harfine (an) göre ihsan ile Uyumlu İsimler :

hakan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan denizhan

BAŞ HARFLERİ İHSAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ihsa) göre İHSAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ihs) göre İHSAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ih) göre İHSAN ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ İHSAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ih' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

'i' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ilhan irfan inan ilkin imran istemihan ilgen ilksen izzettin ilkşan ismailhan ilgün ilkan ilkkan incihan ilkgün izgen

İHSAN isminin Anlamı

İHSAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size İHSAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "İHSAN + Anlam" veya "İHSAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
İHSAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

İHSAN adını oluşturan İ, H, S, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 62:

İ
H
S
A
N
TOPLAM
12
10
22
1
17
62

İHSAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 698. zelha, 699. rıza, 700. ihsan, 701. ahter, 702. aydın, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 62 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

rıza ahter aydın alaeddin şefik aliye ayçin aylan berçin özge ışın ferhan efser eliya ethem evin gülfe gökcan halit haşim barlas medine nadire nedime sacit sanem sefer ömer refhan zekai botan başbuğ eriş filare göze ilayda ılgın garip nesma seyda