TURHAN İsim Raporu:

TURHAN Adının Yaygınlığı

TURHAN Türkiye'de en çok kullanılan 672. isim (... 670. timuçin, 671. tomris, 672. turhan, 673. yiğit, 674. yıldıray, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,681 kişiden birinin adı TURHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.27.

TURHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:11 itibariyle yaklaşık 24,325 kişinin isminin TURHAN olduğu ve TURHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 321 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TURHAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,479 TURHAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada TURHAN sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

TURHAN Türkiye'nin en yaygın 672. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 672. ad ise Marlene ismi. TURHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 670. Marta 671. Rosa 672. Marlene 673. Ken 674. Emmett isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TURHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TURHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TURHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TURHAN İsminin Yazılışı:

-..-.-......--.

Denizcilik Alfabesinde TURHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TURHAN İsminin Barkod Yazılışı:

TURHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TURHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TURHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TURHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urhan) göre turhan ile Uyumlu İsimler :

burhan nurhan

Son 4 harfine (rhan) göre turhan ile Uyumlu İsimler :

orhan erhan gürhan serhan ferhan korhan berhan demirhan acarhan emirhan bahadırhan

Son 3 harfine (han) göre turhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan ayhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan aslıhan seyhan bilgehan beyhan perihan gülhan batuhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan seyithan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan aslihan buğrahan murathan ismailhan emrahan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre turhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ TURHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (turha) göre TURHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (turh) göre TURHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tur) göre TURHAN ile Uyumlu İsimler :

turgay turan turgut turabi turali turul

İlk 2 harfine (tu) göre TURHAN ile Uyumlu İsimler :

tuğba tuncay tuba tuğçe tuğrul tuncer tuna tunç tufan tugay tunay tunahan tuncel tunga tuygun tuğ tugan tunçalp tutku tuğcan tuğhan tuğra tulu tunca

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TURHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'tu' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

turan tufan tunahan tugan tuğcan tuğhan

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan taşkın timuçin tacettin tolgahan tercan tezcan tijen tuygun türesin tüzün tandan teksen tolgan tosun tolun tan taycan taygun

TURHAN isminin Anlamı

TURHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TURHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TURHAN + Anlam" veya "TURHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TURHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TURHAN adını oluşturan T, U, R, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

T
U
R
H
A
N
TOPLAM
24
25
21
10
1
17
98

TURHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1978. toprak, 1979. turali, 1980. turhan, 1981. übeyit, 1982. ömrüm, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay tanzer gülser gürsel müşfik sunday hamdullah lütfü muvaffak erciyes toprak turali übeyit ömrüm birnur düriye fatmagül günsu hümmet munise münire sergül