NAGİHAN İsim Raporu:

NAGİHAN Adının Yaygınlığı

NAGİHAN Türkiye'de en çok kullanılan 778. isim (... 776. macit, 777. medine, 778. nagihan, 779. nazif, 780. neriman, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı NAGİHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

NAGİHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:08 itibariyle yaklaşık 18,036 kişinin isminin NAGİHAN olduğu ve NAGİHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NAGİHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NAGİHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

NAGİHAN Türkiye'nin en yaygın 778. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 778. ad ise Wei ismi. NAGİHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 776. Jacques 777. Lesley 778. Wei 779. Lourdes 780. Jerald isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NAGİHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NAGİHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NAGİHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NAGİHAN İsminin Yazılışı:

-..---........--.

Denizcilik Alfabesinde NAGİHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NAGİHAN İsminin Barkod Yazılışı:

NAGİHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NAGİHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NAGİHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NAGİHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (agihan) göre nagihan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (gihan) göre nagihan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ihan) göre nagihan ile Uyumlu İsimler :

neslihan cihan nihan perihan istemihan aslihan nurcihan incihan alihan ercihan selihan

Son 3 harfine (han) göre nagihan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan reyhan oğuzhan aslıhan burhan seyhan gürhan bilgehan serhan ferhan beyhan nurhan korhan gülhan batuhan turhan denizhan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan rüçhan refhan yusufhan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre nagihan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ NAGİHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (nagiha) göre NAGİHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (nagih) göre NAGİHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nagi) göre NAGİHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nag) göre NAGİHAN ile Uyumlu İsimler :

nagehan

İlk 2 harfine (na) göre NAGİHAN ile Uyumlu İsimler :

nazlı nazan nalan naci nazım namık naciye nadir nail naim nazmiye nazmi nazif naz nazife nabi nahide naki nahit nadire nafi nafiz naime nasuh nadiye nafiye nami narin nazik nazire naziye nadide naile nazır nadile nafız naser nasibe nasıh nazar nadircan nafı nahi naide nasif natali nayıf nazime

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NAGİHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'nag' ile başlayıp 'han' ile Biten İsimler :

nagehan

'na' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

nazan nalan nadircan

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

neslihan nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nuran nurten nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan neriman nursen nurçin nurkan nurşen nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurcihan nurgün nefishan nejan nevhan nilhan nurben nurden nurseren

NAGİHAN isminin Anlamı

NAGİHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NAGİHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NAGİHAN + Anlam" veya "NAGİHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NAGİHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NAGİHAN adını oluşturan N, A, G, İ, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

N
A
G
İ
H
A
N
TOPLAM
17
1
8
12
10
1
17
66

NAGİHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 874. müjde, 875. nafiz, 876. nagihan, 877. nazif, 878. nehir, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün armağan aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan ferrah fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal barkın cavidan neval karani merdan minel olgu rahman sevde simla şelale