NOYAN İsim Raporu:

NOYAN Adının Yaygınlığı

NOYAN Türkiye'de en çok kullanılan 1312. isim (... 1310. nizami, 1311. nişan, 1312. noyan, 1313. nurer, 1314. nurseli, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı NOYAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

NOYAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:54 itibariyle yaklaşık 6,306 kişinin isminin NOYAN olduğu ve NOYAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NOYAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 NOYAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada NOYAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

NOYAN Türkiye'nin en yaygın 1312. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1312. ad ise Darius ismi. NOYAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1310. Madeline 1311. Sofia 1312. Darius 1313. Alain 1314. Agustin isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NOYAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NOYAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NOYAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NOYAN İsminin Yazılışı:

-.----.--.--.

Denizcilik Alfabesinde NOYAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NOYAN İsminin Barkod Yazılışı:

NOYAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NOYAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NOYAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NOYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (oyan) göre noyan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (yan) göre noyan ile Uyumlu İsimler :

çağlayan reyyan ayan bünyan çayan

Son 2 harfine (an) göre noyan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan

BAŞ HARFLERİ NOYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (noya) göre NOYAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (noy) göre NOYAN ile Uyumlu İsimler :

noyhan

İlk 2 harfine (no) göre NOYAN ile Uyumlu İsimler :

nora

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NOYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'no' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

noyhan

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

neslihan nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nazan nuran nurten nalan nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan nagihan neriman nagehan nursen nurçin nurkan nurşen nizamettin narin nişan nildan nurcihan nurgün nefishan nadircan nejan nevhan nilhan nurben nurden nurseren

NOYAN isminin Anlamı

NOYAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NOYAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NOYAN + Anlam" veya "NOYAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NOYAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NOYAN adını oluşturan N, O, Y, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 81:

N
O
Y
A
N
TOPLAM
17
18
28
1
17
81

NOYAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1467. mehser, 1468. müjgan, 1469. noyan, 1470. rengin, 1471. ülkü, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 81 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oğuz serkan ferzan ayşin burçin candemir nuran fevzi raşit kahraman keziban korhan kutan lokman ümran onur mehser müjgan rengin ülkü ünsal zühal utkan ceylin dilruba jasmin mefaret durdu nazime ruhat