NURSEN İsim Raporu:

NURSEN Adının Yaygınlığı

NURSEN Türkiye'de en çok kullanılan 923. isim (... 921. ege, 922. sermet, 923. nursen, 924. zinnur, 925. erden, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı NURSEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

NURSEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 18:05 itibariyle yaklaşık 12,614 kişinin isminin NURSEN olduğu ve NURSEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NURSEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NURSEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

NURSEN Türkiye'nin en yaygın 923. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 923. ad ise Ilene ismi. NURSEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 921. Celeste 922. Brooke 923. Ilene 924. Lincoln 925. Renato isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NURSEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NURSEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NURSEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NURSEN İsminin Yazılışı:

-...-.-.....-.

Denizcilik Alfabesinde NURSEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NURSEN İsminin Barkod Yazılışı:

NURSEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NURSEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NURSEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NURSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ursen) göre nursen ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rsen) göre nursen ile Uyumlu İsimler :

birsen ersen

Son 3 harfine (sen) göre nursen ile Uyumlu İsimler :

esen gülsen ilksen aysen teksen asen göksen ruhsen

Son 2 harfine (en) göre nursen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen alperen gökben özlen gökşen bilgen erden seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen özben özen çimen bigen seymen aygen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben zeren erkmen diren evşen eymen izgen nurben nurden nurseren selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ NURSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nurse) göre NURSEN ile Uyumlu İsimler :

nursel nurseli nursev nurseren

İlk 4 harfine (nurs) göre NURSEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nur) göre NURSEN ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurettin nurdan nuran nurten nurcan nurhan nurgül nurullah nuriye nurçin nurkan nurşen nurer nural nurcihan nurgün nurkal nurper nurben nurden nurdeniz nurfer nurhayat

İlk 2 harfine (nu) göre NURSEN ile Uyumlu İsimler :

nusret numan nuh nuhi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NURSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'nu' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

nurten nurşen nurben nurden nurseren

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

neslihan nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nazan nuran nalan nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan nagihan neriman nagehan nurçin nurkan nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurcihan nurgün nefishan nadircan nejan nevhan nilhan

NURSEN isminin Anlamı

NURSEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NURSEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NURSEN + Anlam" veya "NURSEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NURSEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NURSEN adını oluşturan N, U, R, S, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 108:

N
U
R
S
E
N
TOPLAM
17
25
21
22
6
17
108

NURSEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2174. süheyl, 2175. özdemir, 2176. nursen, 2177. hümeyra, 2178. kıvılcım, ... Toplam 18 ismin aritmetik toplamı 108 (Binde 7.28 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

özdemir hümeyra kıvılcım şemnur sennur seyhun süheyla altemur abdüllatif eyüphan eyyüp gülperi kuddusi muhsine muratcan semanur zümral