EREN İsim Raporu:

EREN Adının Yaygınlığı

EREN Türkiye'de en çok kullanılan 211. isim (... 209. hakkı, 210. ozan, 211. eren, 212. halit, 213. melek, ...). Ülkemizde yaklaşık her 920 kişiden birinin adı EREN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.09.

EREN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 19:24 itibariyle yaklaşık 98,188 kişinin isminin EREN olduğu ve EREN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1296 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EREN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 5.70 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,972 EREN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada EREN sayısı her yıl 15 kişi artıyor.

EREN Türkiye'nin en yaygın 211. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 211. ad ise Jacob ismi. EREN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 209. Saml 210. Carolyn 211. Jacob 212. Evan 213. Jos isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EREN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EREN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EREN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EREN İsminin Yazılışı:

..-..-.

Denizcilik Alfabesinde EREN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EREN İsminin Barkod Yazılışı:

EREN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EREN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EREN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

ceren gülseren alperen seren deren gülderen zeren erencan nurseren

SON HARFLERİ EREN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ren) göre eren ile Uyumlu İsimler :

evren diren

Son 2 harfine (en) göre eren ile Uyumlu İsimler :

figen özden ayten nurten gökçen ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gönen gözen oben teksen asen erkmen evşen eymen göksen izgen nurben nurden ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ EREN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ere) göre EREN ile Uyumlu İsimler :

erem erel erencan

İlk 2 harfine (er) göre EREN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erden erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EREN İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

EREN isminin Anlamı

EREN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EREN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EREN + Anlam" veya "EREN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EREN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EREN adını oluşturan E, R, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 50:

E
R
E
N
TOPLAM
6
21
6
17
50

EREN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 290. doğan, 291. nilda, 292. eren, 293. esme, 294. esra, ... Toplam 28 ismin aritmetik toplamı 50 (Binde 11.33 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

okan asım aycan cahit candaş hakkı cihat doğan nilda esme esra figen gazi hamide kibar mediha rami alime asil balkan dalin dilan pembe erdan sera vedi nidal