ERSOY İsim Raporu:

ERSOY Adının Yaygınlığı

ERSOY Türkiye'de en çok kullanılan 640. isim (... 638. durmuş, 639. egemen, 640. ersoy, 641. ferdi, 642. fethi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,681 kişiden birinin adı ERSOY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.27.

ERSOY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:00 itibariyle yaklaşık 24,344 kişinin isminin ERSOY olduğu ve ERSOY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 321 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERSOY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERSOY yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERSOY Türkiye'nin en yaygın 640. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 640. ad ise Orlando ismi. ERSOY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 638. Hal 639. Travis 640. Orlando 641. Johnson 642. Reddy isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERSOY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERSOY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERSOY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERSOY İsminin Yazılışı:

..-....----.--

Denizcilik Alfabesinde ERSOY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERSOY İsminin Barkod Yazılışı:

ERSOY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERSOY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERSOY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERSOY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rsoy) göre ersoy ile Uyumlu İsimler :

gürsoy

Son 3 harfine (soy) göre ersoy ile Uyumlu İsimler :

berksoy

Son 2 harfine (oy) göre ersoy ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ ERSOY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erso) göre ERSOY ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ers) göre ERSOY ile Uyumlu İsimler :

ersin ersan ersel ersen ersem ersal ersun

İlk 2 harfine (er) göre ERSOY ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ercüment ergin erkut erman ergün ergun erinç erden erem erkin ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ertunga erşen eran erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERSOY İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'oy' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

eray esmeray emay erbay ergünay

ERSOY isminin Anlamı

ERSOY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERSOY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERSOY + Anlam" veya "ERSOY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERSOY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERSOY adını oluşturan E, R, S, O, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 95:

E
R
S
O
Y
TOPLAM
6
21
22
18
28
95

ERSOY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1891. alaattin, 1892. sermet, 1893. ersoy, 1894. nilgün, 1895. zekiye, ... Toplam 33 ismin aritmetik toplamı 95 (Binde 13.35 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tümay levent alaattin sermet nilgün zekiye gülşen halenur kamuran kudret mahmure muhammed nesrin nurkan orkun papatya peyker seyran tunahan tunay veysi ziver şanver şengül şermin gülru gürsan mefkure sevinde seymen yurdal şahinder