EMAY İsim Raporu:

EMAY Adının Yaygınlığı

EMAY Türkiye'de en çok kullanılan 1595. isim (... 1593. eliya, 1594. elvin, 1595. emay, 1596. emire, 1597. emrecan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı EMAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

EMAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:00 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin EMAY olduğu ve EMAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EMAY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EMAY yaşadığını tahmin ediyoruz.

EMAY Türkiye'nin en yaygın 1595. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1595. ad ise Matt ismi. EMAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1593. Son 1594. Laszlo 1595. Matt 1596. Myung 1597. Bela isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EMAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EMAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EMAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EMAY İsminin Yazılışı:

.--.--.--

Denizcilik Alfabesinde EMAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EMAY İsminin Barkod Yazılışı:

EMAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EMAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EMAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

cemay

SON HARFLERİ EMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (may) göre emay ile Uyumlu İsimler :

tümay simay

Son 2 harfine (ay) göre emay ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay turgay oktay koray tülay nuray ilkay olcay nilay kubilay günay alpay eray çağatay güray şenay sunay sevilay giray yıldıray gökay özay atalay feray atay sonay tugay berkay burkay tunay miray altay boray ışılay kutlay akay okay orbay baturay dilay esmeray türkay beray seray dinçay altınay arbay biray cenkay çetinay tanay füzay gökşenay sunday hüray dolakay mutluay muşturay sabutay samuray selay setenay sılay alpgiray talay bediray benay bilgütay bilsay doğanay dolunay erbay ergünay gencay gülsay gülsünay göray kamuray kutay nilkay onay serbay semray tünay uzay oray önay

BAŞ HARFLERİ EMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ema) göre EMAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (em) göre EMAY ile Uyumlu İsimler :

emre emine emin emel emrah emir emrullah emek emirali emrehan emirhan emsal emrahan emire emrecan emrem emür

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

eray ersoy esmeray erbay ergünay

EMAY isminin Anlamı

EMAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EMAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EMAY + Anlam" veya "EMAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EMAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EMAY adını oluşturan E, M, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 51:

E
M
A
Y
TOPLAM
6
16
1
28
51

EMAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 325. efekan, 326. ejder, 327. emay, 328. nalan, 329. esen, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 51 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

vedia emin fehmi hasan sami atıl handan aşer gökçe bahadır saim çağlar çelik celil efekan ejder nalan esen fahir fahri ferdi gün mine necat talha arin çayan dalina dijle enes fehim nahide naile odhan inanç