SİMAY İsim Raporu:

SİMAY Adının Yaygınlığı

SİMAY Türkiye'de en çok kullanılan 1409. isim (... 1407. pembe, 1408. eftal, 1409. simay, 1410. emirhan, 1411. emsal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı SİMAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

SİMAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:03 itibariyle yaklaşık 6,311 kişinin isminin SİMAY olduğu ve SİMAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SİMAY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SİMAY yaşadığını tahmin ediyoruz.

SİMAY Türkiye'nin en yaygın 1409. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1409. ad ise Abel ismi. SİMAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1407. Antonia 1408. Saad 1409. Abel 1410. Raman 1411. Simone isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SİMAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SİMAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SİMAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SİMAY İsminin Yazılışı:

.....--.--.--

Denizcilik Alfabesinde SİMAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SİMAY İsminin Barkod Yazılışı:

SİMAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SİMAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SİMAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SİMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (imay) göre simay ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (may) göre simay ile Uyumlu İsimler :

tümay emay cemay

Son 2 harfine (ay) göre simay ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay turgay oktay koray tülay nuray ilkay olcay nilay kubilay günay alpay eray çağatay güray şenay sunay sevilay giray yıldıray gökay özay atalay feray atay sonay tugay berkay burkay tunay miray altay boray ışılay kutlay akay okay orbay baturay dilay esmeray türkay beray seray dinçay altınay arbay biray cenkay çetinay tanay füzay gökşenay sunday hüray dolakay mutluay muşturay sabutay samuray selay setenay sılay alpgiray talay bediray benay bilgütay bilsay doğanay dolunay erbay ergünay gencay gülsay gülsünay göray kamuray kutay nilkay onay serbay semray tünay uzay oray önay

BAŞ HARFLERİ SİMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sima) göre SİMAY ile Uyumlu İsimler :

simavi

İlk 3 harfine (sim) göre SİMAY ile Uyumlu İsimler :

simge simla simden

İlk 2 harfine (si) göre SİMAY ile Uyumlu İsimler :

sibel sinan sinem sina sidal sidar sine

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SİMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'si' ile başlayıp 'ay' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

sunay sevilay sonay seray sunday sabutay samuray selay setenay sılay soley serbay semray

SİMAY isminin Anlamı

SİMAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SİMAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SİMAY + Anlam" veya "SİMAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SİMAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SİMAY adını oluşturan S, İ, M, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 79:

S
İ
M
A
Y
TOPLAM
22
12
16
1
28
79

SİMAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1401. birgit, 1402. doğanay, 1403. simay, 1404. evşen, 1405. memduha, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 79 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ulvi nazır ayavar aydoğan aysın bahadırhan berrin cevval erhun güçlü günhan göksal gözen makbule mevhibe nedret nevin nural ramiz rüçhan zeren özgen şenol adviye birgit doğanay evşen memduha tuğcan şemsi