TURGAY İsim Raporu:

TURGAY Adının Yaygınlığı

TURGAY Türkiye'de en çok kullanılan 151. isim (... 149. cihan, 150. cüneyt, 151. turgay, 152. alp, 153. cemil, ...). Ülkemizde yaklaşık her 736 kişiden birinin adı TURGAY ve ismin yaygınlık oranı binde 1.36.

TURGAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 17:18 itibariyle yaklaşık 122,629 kişinin isminin TURGAY olduğu ve TURGAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1616 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TURGAY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TURGAY yaşadığını tahmin ediyoruz.

TURGAY Türkiye'nin en yaygın 151. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 151. ad ise Antonio ismi. TURGAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 149. Julie 150. Jerry 151. Antonio 152. Pamela 153. Sharon isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TURGAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TURGAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TURGAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TURGAY İsminin Yazılışı:

-..-.-.--..--.--

Denizcilik Alfabesinde TURGAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TURGAY İsminin Barkod Yazılışı:

TURGAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TURGAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TURGAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TURGAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urgay) göre turgay ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rgay) göre turgay ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gay) göre turgay ile Uyumlu İsimler :

tugay

Son 2 harfine (ay) göre turgay ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay oktay koray tülay nuray ilkay olcay nilay kubilay günay alpay eray çağatay güray şenay sunay sevilay giray yıldıray gökay özay atalay feray atay sonay berkay burkay tunay miray tümay altay boray ışılay kutlay akay okay orbay baturay dilay esmeray türkay beray simay seray dinçay altınay arbay biray cenkay çetinay emay tanay füzay gökşenay sunday hüray dolakay mutluay muşturay sabutay samuray selay setenay sılay alpgiray talay bediray benay bilgütay bilsay cemay doğanay dolunay erbay ergünay gencay gülsay gülsünay göray kamuray kutay nilkay onay serbay semray tünay uzay oray önay

BAŞ HARFLERİ TURGAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (turga) göre TURGAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (turg) göre TURGAY ile Uyumlu İsimler :

turgut

İlk 3 harfine (tur) göre TURGAY ile Uyumlu İsimler :

turan turhan turabi turali turul

İlk 2 harfine (tu) göre TURGAY ile Uyumlu İsimler :

tuğba tuncay tuba tuğçe tuğrul tuncer tuna tunç tufan tugay tunay tunahan tuncel tunga tuygun tuğ tugan tunçalp tutku tuğcan tuğhan tuğra tulu tunca

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TURGAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'tu' ile başlayıp 'ay' ile Biten İsimler :

tuncay tugay tunay

't' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

tülay tümay türkay tanay talay tünay

TURGAY isminin Anlamı

TURGAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TURGAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TURGAY + Anlam" veya "TURGAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TURGAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TURGAY adını oluşturan T, U, R, G, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 107:

T
U
R
G
A
Y
TOPLAM
24
25
21
8
1
28
107

TURGAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2160. tayfur, 2161. ismailhan, 2162. turgay, 2163. ayşegül, 2164. kunter, ... Toplam 13 ismin aritmetik toplamı 107 (Binde 5.26 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ayşegül kunter kutlay uygur seyrani yurdaer yusuf ergünay mensur mübariz olcayto süheyl