CEMAY İsim Raporu:

CEMAY Adının Yaygınlığı

CEMAY Türkiye'de en çok kullanılan 2031. isim (... 2029. celile, 2030. başbuğ, 2031. cemay, 2032. cengizhan, 2033. firat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı CEMAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

CEMAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:55 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin CEMAY olduğu ve CEMAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CEMAY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CEMAY yaşadığını tahmin ediyoruz.

CEMAY Türkiye'nin en yaygın 2031. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2031. ad ise Zia ismi. CEMAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2029. Eden 2030. Dorothea 2031. Zia 2032. Samy 2033. Franco isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CEMAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CEMAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CEMAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CEMAY İsminin Yazılışı:

-.-..--.--.--

Denizcilik Alfabesinde CEMAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CEMAY İsminin Barkod Yazılışı:

CEMAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CEMAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CEMAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CEMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (emay) göre cemay ile Uyumlu İsimler :

emay

Son 3 harfine (may) göre cemay ile Uyumlu İsimler :

tümay simay

Son 2 harfine (ay) göre cemay ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay turgay oktay koray tülay nuray ilkay olcay nilay kubilay günay alpay eray çağatay güray şenay sunay sevilay giray yıldıray gökay özay atalay feray atay sonay tugay berkay burkay tunay miray altay boray ışılay kutlay akay okay orbay baturay dilay esmeray türkay beray seray dinçay altınay arbay biray cenkay çetinay tanay füzay gökşenay sunday hüray dolakay mutluay muşturay sabutay samuray selay setenay sılay alpgiray talay bediray benay bilgütay bilsay doğanay dolunay erbay ergünay gencay gülsay gülsünay göray kamuray kutay nilkay onay serbay semray tünay uzay oray önay

BAŞ HARFLERİ CEMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (cema) göre CEMAY ile Uyumlu İsimler :

cemal cemalettin cemali cemaliye

İlk 3 harfine (cem) göre CEMAY ile Uyumlu İsimler :

cem cemil cemile cemre cemşit

İlk 2 harfine (ce) göre CEMAY ile Uyumlu İsimler :

cengiz cenk ceren celal ceyda ceyhun cevat celalettin cevdet celil ceylan cebrail cezmi cenap cevahir cevher ceyla cenan cenker cenkay cevval celali celile cengizhan cevriye ceyhan ceylin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CEMAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'ce' ile başlayıp 'ay' ile Biten İsimler :

cenkay

'c' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

CEMAY isminin Anlamı

CEMAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CEMAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CEMAY + Anlam" veya "CEMAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CEMAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CEMAY adını oluşturan C, E, M, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 54:

C
E
M
A
Y
TOPLAM
3
6
16
1
28
54

CEMAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 426. canev, 427. cavide, 428. cemay, 429. ildar, 430. lamih, ... Toplam 28 ismin aritmetik toplamı 54 (Binde 11.33 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

acarhan arkan rauf emrah atay ateş berta halim çınar ebru elçin berat erdem fatih kahya necmi selah ilham atahan aşina benay canev cavide ildar lamih miraç nejan