EBRU İsim Raporu:

EBRU Adının Yaygınlığı

EBRU Türkiye'de en çok kullanılan 37. isim (... 35. metin, 36. hatice, 37. ebru, 38. esra, 39. alper, ...). Ülkemizde yaklaşık her 270 kişiden birinin adı EBRU ve ismin yaygınlık oranı binde 3.7.

EBRU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 19-01-2021 16:10 itibariyle yaklaşık 318,624 kişinin isminin EBRU olduğu ve EBRU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 4398 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EBRU adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,442 EBRU yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada EBRU sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

EBRU Türkiye'nin en yaygın 37. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 37. ad ise Patrick ismi. EBRU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 35. Brian 36. Lawrence 37. Patrick 38. Ronald 39. Bruce isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EBRU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EBRU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EBRU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EBRU İsminin Yazılışı:

.-....-...-

Denizcilik Alfabesinde EBRU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EBRU İsminin Barkod Yazılışı:

EBRU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EBRU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EBRU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

mebruke

SON HARFLERİ EBRU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (bru) göre ebru ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ru) göre ebru ile Uyumlu İsimler :

duru mahru gülru

BAŞ HARFLERİ EBRU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ebr) göre EBRU ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (eb) göre EBRU ile Uyumlu İsimler :

ebubekir

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EBRU İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

EBRU isminin Anlamı

EBRU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EBRU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EBRU + Anlam" veya "EBRU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EBRU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EBRU adını oluşturan E, B, R, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 54:

E
B
R
U
TOPLAM
6
2
21
25
54

EBRU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 412. halim, 413. çınar, 414. ebru, 415. elçin, 416. berat, ... Toplam 28 ismin aritmetik toplamı 54 (Binde 11.33 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

acarhan arkan rauf emrah atay ateş berta halim çınar elçin berat erdem fatih kahya necmi selah ilham atahan aşina benay canev cavide cemay ildar lamih miraç nejan