RAUF İsim Raporu:

RAUF Adının Yaygınlığı

RAUF Türkiye'de en çok kullanılan 519. isim (... 517. safiye, 518. adil, 519. rauf, 520. cevat, 521. alpaslan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,677 kişiden birinin adı RAUF ve ismin yaygınlık oranı binde 0.37.

RAUF adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 19-08-2022 10:43 itibariyle yaklaşık 32,557 kişinin isminin RAUF olduğu ve RAUF isimli kişi sayısının her yıl ortalama 440 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RAUF adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 18.51 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 6,324 RAUF yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada RAUF sayısı her yıl 49 kişi artıyor.

RAUF Türkiye'nin en yaygın 519. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 519. ad ise Ibrahim ismi. RAUF adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 517. Fredric 518. Hassan 519. Ibrahim 520. Miles 521. Willard isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RAUF isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RAUF İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RAUF İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RAUF İsminin Yazılışı:

.-..-..-..-.

Denizcilik Alfabesinde RAUF İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RAUF İsminin Barkod Yazılışı:

RAUF ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RAUF adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RAUF KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RAUF İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (auf) göre rauf ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (uf) göre rauf ile Uyumlu İsimler :

yusuf maruf

BAŞ HARFLERİ RAUF İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (rau) göre RAUF ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ra) göre RAUF ile Uyumlu İsimler :

ramazan rana rahmi rahime rabia ragıp rasim raşit rafet rahşan raif raci ramiz raziye ramin rasime rahile rami ramize raşide rabiye rahman

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RAUF İLE UYUMLU İSİMLER:

'r' ile başlayıp 'f' ile Biten İsimler :

raif

RAUF isminin Anlamı

RAUF Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RAUF isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RAUF + Anlam" veya "RAUF isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RAUF ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RAUF adını oluşturan R, A, U, F harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 54:

R
A
U
F
TOPLAM
21
1
25
7
54

RAUF ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 405. acarhan, 406. arkan, 407. rauf, 408. emrah, 409. atay, ... Toplam 28 ismin aritmetik toplamı 54 (Binde 11.33 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

acarhan arkan emrah atay ateş berta halim çınar ebru elçin berat erdem fatih kahya necmi selah ilham atahan aşina benay canev cavide cemay ildar lamih miraç nejan