RAFET İsim Raporu:

RAFET Adının Yaygınlığı

RAFET Türkiye'de en çok kullanılan 890. isim (... 888. kutlu, 889. övünç, 890. rafet, 891. öztürk, 892. ahter, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı RAFET ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

RAFET adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 07:12 itibariyle yaklaşık 12,625 kişinin isminin RAFET olduğu ve RAFET isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RAFET isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda RAFET yaşadığını tahmin ediyoruz.

RAFET Türkiye'nin en yaygın 890. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 890. ad ise Doyle ismi. RAFET adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 888. Abbas 889. Fouad 890. Doyle 891. Fay 892. Devi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RAFET isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RAFET İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RAFET İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RAFET İsminin Yazılışı:

.-..-..-..-

Denizcilik Alfabesinde RAFET İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RAFET İsminin Barkod Yazılışı:

RAFET ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RAFET adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RAFET KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

şerafettin

SON HARFLERİ RAFET İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (afet) göre rafet ile Uyumlu İsimler :

letafet afet

Son 3 harfine (fet) göre rafet ile Uyumlu İsimler :

saffet ülfet refet

Son 2 harfine (et) göre rafet ile Uyumlu İsimler :

mehmet ahmet demet muhammet fikret hikmet ismet buket necdet izzet şevket samet servet nusret saadet cevdet nimet nüket adalet haşmet behçet fazilet nejdet sermet nükhet hürriyet kudret mürüvvet tibet hamiyet hidayet kıymet kısmet nedret nezaket himmet vecdet hasret kifayet medet müferet nüshet satvet inayet nezhet gurbet hicret hümmet mefaret abdüssamet neşet nüzhet ümmet zinnet şazimet

BAŞ HARFLERİ RAFET İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (rafe) göre RAFET ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (raf) göre RAFET ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ra) göre RAFET ile Uyumlu İsimler :

ramazan rana rauf rahmi rahime rabia ragıp rasim raşit rahşan raif raci ramiz raziye ramin rasime rahile rami ramize raşide rabiye rahman

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RAFET İLE UYUMLU İSİMLER:

'ra' ile başlayıp 'et' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

rıfat reşit reşat raşit ruhat ruhsat ruhşat rohat refet

RAFET isminin Anlamı

RAFET Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RAFET isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RAFET + Anlam" veya "RAFET isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RAFET ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RAFET adını oluşturan R, A, F, E, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 59:

R
A
F
E
T
TOPLAM
21
1
7
6
24
59

RAFET ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 572. melih, 573. ünal, 574. rafet, 575. almıla, 576. asude, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 59 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

melih ünal almıla asude bayhan bengü efsane eftale egemen meral erdil erkan fethi nigar süha hanifi heval ışık latif lider sait meriç namık peri saadet seçil vahap ilkan ishak akalın ataol boran diler ercin fetih nasif özde