ROHAT İsim Raporu:

ROHAT Adının Yaygınlığı

ROHAT Türkiye'de en çok kullanılan 1799. isim (... 1797. rejin, 1798. rizan, 1799. rohat, 1800. roza, 1801. rukan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ROHAT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ROHAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 10:38 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin ROHAT olduğu ve ROHAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ROHAT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ROHAT yaşadığını tahmin ediyoruz.

ROHAT Türkiye'nin en yaygın 1799. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1799. ad ise Sujatha ismi. ROHAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1797. Chitra 1798. Manju 1799. Sujatha 1800. Karyn 1801. Padmaja isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ROHAT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ROHAT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ROHAT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ROHAT İsminin Yazılışı:

.-.---.....--

Denizcilik Alfabesinde ROHAT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ROHAT İsminin Barkod Yazılışı:

ROHAT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ROHAT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ROHAT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ROHAT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ohat) göre rohat ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (hat) göre rohat ile Uyumlu İsimler :

serhat nihat ferhat cihat mithat melahat sebahat nebahat nezahat sabahat semahat ruhat semihat zuhat

Son 2 harfine (at) göre rohat ile Uyumlu İsimler :

murat sedat suat fuat nevzat fırat vedat nejat kürşat rıfat esat cevat reşat talat berat polat dilşat behzat müjdat necat imdat onat tevrat feragat ferzat fitnat hakikat ruhsat ruhşat erpulat sebat azat cankat firat gülhayat hayat nurhayat sonat hürşat vuslat şehrazat şirzat

BAŞ HARFLERİ ROHAT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (roha) göre ROHAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (roh) göre ROHAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ro) göre ROHAT ile Uyumlu İsimler :

roza rojbin rona

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ROHAT İLE UYUMLU İSİMLER:

'ro' ile başlayıp 'at' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

rıfat reşit reşat raşit rafet ruhat ruhsat ruhşat refet

ROHAT isminin Anlamı

ROHAT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ROHAT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ROHAT + Anlam" veya "ROHAT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ROHAT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ROHAT adını oluşturan R, O, H, A, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 74:

R
O
H
A
T
TOPLAM
21
18
10
1
24
74

ROHAT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1200. nezih, 1201. korcan, 1202. rohat, 1203. ruhan, 1204. sadiye, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 74 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

osman abdullah altuğ savaş ibrahim ayşem aybanu aysen şeyma bengül kıvanç yaşar harun nazım mehlika mennan faysal münci nezih korcan ruhan sadiye tufan izol behlül taycan vahit zeran zilan