MÜJDAT İsim Raporu:

MÜJDAT Adının Yaygınlığı

MÜJDAT Türkiye'de en çok kullanılan 1082. isim (... 1080. merih, 1081. murad, 1082. müjdat, 1083. mürsel, 1084. nadire, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı MÜJDAT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

MÜJDAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:49 itibariyle yaklaşık 9,026 kişinin isminin MÜJDAT olduğu ve MÜJDAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MÜJDAT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MÜJDAT yaşadığını tahmin ediyoruz.

MÜJDAT Türkiye'nin en yaygın 1082. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1082. ad ise Augustine ismi. MÜJDAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1080. Ravindra 1081. Marcel 1082. Augustine 1083. Youssef 1084. Maryann isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MÜJDAT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MÜJDAT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MÜJDAT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MÜJDAT İsminin Yazılışı:

--..-.----...--

Denizcilik Alfabesinde MÜJDAT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MÜJDAT İsminin Barkod Yazılışı:

MÜJDAT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MÜJDAT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MÜJDAT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MÜJDAT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (üjdat) göre müjdat ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (jdat) göre müjdat ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (dat) göre müjdat ile Uyumlu İsimler :

sedat vedat imdat

Son 2 harfine (at) göre müjdat ile Uyumlu İsimler :

murat serhat suat nihat fuat ferhat nevzat fırat nejat kürşat cihat rıfat esat mithat cevat reşat talat melahat berat polat sebahat dilşat nebahat behzat necat nezahat onat sabahat semahat tevrat ruhat feragat ferzat fitnat hakikat ruhsat ruhşat rohat erpulat sebat azat cankat firat gülhayat hayat nurhayat semihat sonat hürşat vuslat zuhat şehrazat şirzat

BAŞ HARFLERİ MÜJDAT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (müjda) göre MÜJDAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (müjd) göre MÜJDAT ile Uyumlu İsimler :

müjde

İlk 3 harfine (müj) göre MÜJDAT ile Uyumlu İsimler :

müjgan

İlk 2 harfine () göre MÜJDAT ile Uyumlu İsimler :

müge münevver müfit müzeyyen mücahit mümin mümtaz müberra müşerref mükerrem mürüvvet münire mürsel müslüm müyesser mübeccel münci müşfik mübin mücadele müferet mülazım müseyip müslime müzekker mübariz mücella mücevher mücteba müfide mülkiye münir müzeher

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MÜJDAT İLE UYUMLU İSİMLER:

'mü' ile başlayıp 'at' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

mehmet murat mahmut mesut muhammet mert mevlüt mithat melahat müfit mücahit macit mecit mürüvvet medet mut müferet mefaret

MÜJDAT isminin Anlamı

MÜJDAT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MÜJDAT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MÜJDAT + Anlam" veya "MÜJDAT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MÜJDAT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MÜJDAT adını oluşturan M, Ü, J, D, A, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

M
Ü
J
D
A
T
TOPLAM
16
26
13
5
1
24
85

MÜJDAT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1595. nesimi, 1596. miyase, 1597. müjdat, 1598. orçun, 1599. ramize, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim fitnat güney gönül müfit köksal nesimi miyase orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani elsun fehmiye gülsefa günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek keskin şevin