KESKİN İsim Raporu:

KESKİN Adının Yaygınlığı

KESKİN Türkiye'de en çok kullanılan 2449. isim (... 2447. önay, 2448. önem, 2449. keskin, 2450. öniz, 2451. övgü, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı KESKİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

KESKİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 15:35 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin KESKİN olduğu ve KESKİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KESKİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KESKİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

KESKİN Türkiye'nin en yaygın 2449. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2449. ad ise Angelique ismi. KESKİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2447. Aamir 2448. Eliza 2449. Angelique 2450. Bilal 2451. Silvio isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KESKİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KESKİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KESKİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KESKİN İsminin Yazılışı:

-.-....-.-..-.

Denizcilik Alfabesinde KESKİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KESKİN İsminin Barkod Yazılışı:

KESKİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KESKİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KESKİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KESKİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eskin) göre keskin ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (skin) göre keskin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (kin) göre keskin ile Uyumlu İsimler :

aytekin tekin gültekin ekin seçkin yetkin erkin ilkin ertekin öztekin alptekin berkin cantekin

Son 2 harfine (in) göre keskin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin berrin muhsin bahattin nevin belgin fahrettin ergin zerrin necmettin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin gıyasettin helin narin ramin semin sevin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin

BAŞ HARFLERİ KESKİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (keski) göre KESKİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (kesk) göre KESKİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kes) göre KESKİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ke) göre KESKİN ile Uyumlu İsimler :

kemal kenan kerem kerim keziban kezban kevser kemalcan kemalettin kebire keramettin kerami kerimcan kerime kerimhan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KESKİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ke' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

kemalettin keramettin

'k' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

kenan kaan korhan kahraman keziban kağan kamuran kezban kutbettin kutluhan kayhan korcan kayıhan kemalcan kubilhan kutan kültegin kerimcan kerimhan kuthan kutcan

KESKİN isminin Anlamı

KESKİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KESKİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KESKİN + Anlam" veya "KESKİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KESKİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KESKİN adını oluşturan K, E, S, K, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

K
E
S
K
İ
N
TOPLAM
14
6
22
14
12
17
85

KESKİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1618. turabi, 1619. zeybek, 1620. keskin, 1621. şevin, 1622. nurdan, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim fitnat güney gönül müfit köksal nesimi miyase müjdat orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani elsun fehmiye gülsefa günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek şevin