AFŞİN İsim Raporu:

AFŞİN Adının Yaygınlığı

AFŞİN Türkiye'de en çok kullanılan 806. isim (... 804. asiye, 805. safa, 806. afşin, 807. kurtuluş, 808. aliye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı AFŞİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

AFŞİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:17 itibariyle yaklaşık 15,327 kişinin isminin AFŞİN olduğu ve AFŞİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AFŞİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AFŞİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AFŞİN Türkiye'nin en yaygın 806. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 806. ad ise Darlene ismi. AFŞİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 804. Bill 805. Corey 806. Darlene 807. Sami 808. Susanne isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AFŞİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AFŞİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AFŞİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AFŞİN İsminin Yazılışı:

.-..-......-.

Denizcilik Alfabesinde AFŞİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AFŞİN İsminin Barkod Yazılışı:

AFŞİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AFŞİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AFŞİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AFŞİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (fşin) göre afşin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (şin) göre afşin ile Uyumlu İsimler :

ayşin gökşin

Son 2 harfine (in) göre afşin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin berçin berin

BAŞ HARFLERİ AFŞİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (afşi) göre AFŞİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (afş) göre AFŞİN ile Uyumlu İsimler :

afşar

İlk 2 harfine (af) göre AFŞİN ile Uyumlu İsimler :

afife afitap afet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AFŞİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'af' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AFŞİN isminin Anlamı

AFŞİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AFŞİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AFŞİN + Anlam" veya "AFŞİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AFŞİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AFŞİN adını oluşturan A, F, Ş, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

A
F
Ş
İ
N
TOPLAM
1
7
23
12
17
60

AFŞİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 610. salih, 611. vakıf, 612. afşin, 613. demir, 614. engin, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat erdim çisem civan doğhan emsal gediz kaside lerna