AYSEN İsim Raporu:

AYSEN Adının Yaygınlığı

AYSEN Türkiye'de en çok kullanılan 1520. isim (... 1518. aylan, 1519. aysan, 1520. aysen, 1521. aysın, 1522. aytemiz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AYSEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AYSEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 16-06-2024 00:14 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin AYSEN olduğu ve AYSEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYSEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYSEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYSEN Türkiye'nin en yaygın 1520. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1520. ad ise Lenore ismi. AYSEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1518. Pasquale 1519. Wolfgang 1520. Lenore 1521. Yang 1522. Ludwig isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYSEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYSEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYSEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYSEN İsminin Yazılışı:

.--.--....-.

Denizcilik Alfabesinde AYSEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYSEN İsminin Barkod Yazılışı:

AYSEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYSEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYSEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

aysenur

SON HARFLERİ AYSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ysen) göre aysen ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sen) göre aysen ile Uyumlu İsimler :

birsen esen gülsen nursen ersen ilksen teksen asen göksen ruhsen

Son 2 harfine (en) göre aysen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen alperen gökben özlen gökşen bilgen erden seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen özben özen çimen bigen seymen aygen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben zeren erkmen diren evşen eymen izgen nurben nurden nurseren selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ AYSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ayse) göre AYSEN ile Uyumlu İsimler :

aysel aysenur

İlk 3 harfine (ays) göre AYSEN ile Uyumlu İsimler :

aysun aysu aysan aysın aysuda

İlk 2 harfine (ay) göre AYSEN ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aydoğan ayşin aykın aycan aygün aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aygen aylan aytemiz aydin aybige aynaz aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ay' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

ayten ayşen aygen

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan asuman altan aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aylan aysan aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AYSEN isminin Anlamı

AYSEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYSEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYSEN + Anlam" veya "AYSEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYSEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYSEN adını oluşturan A, Y, S, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 74:

A
Y
S
E
N
TOPLAM
1
28
22
6
17
74

AYSEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1187. ayşem, 1188. aybanu, 1189. aysen, 1190. şeyma, 1191. bengül, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 74 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

osman abdullah altuğ savaş ibrahim ayşem aybanu şeyma bengül kıvanç yaşar harun nazım mehlika mennan faysal münci nezih korcan rohat ruhan sadiye tufan izol behlül taycan vahit zeran zilan