AYSUDA İsim Raporu:

AYSUDA Adının Yaygınlığı

AYSUDA Türkiye'de en çok kullanılan 1965. isim (... 1963. aynaz, 1964. rüzgar, 1965. aysuda, 1966. aytunç, 1967. ayşıl, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AYSUDA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AYSUDA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:11 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin AYSUDA olduğu ve AYSUDA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYSUDA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYSUDA yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYSUDA Türkiye'nin en yaygın 1965. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1965. ad ise Zbigniew ismi. AYSUDA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1963. Evangeline 1964. Jian 1965. Zbigniew 1966. Satya 1967. Elvira isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYSUDA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYSUDA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYSUDA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYSUDA İsminin Yazılışı:

.--.--.....--...-

Denizcilik Alfabesinde AYSUDA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYSUDA İsminin Barkod Yazılışı:

AYSUDA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYSUDA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYSUDA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AYSUDA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ysuda) göre aysuda ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (suda) göre aysuda ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (uda) göre aysuda ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (da) göre aysuda ile Uyumlu İsimler :

seda funda eda selda ferda ceyda arda şeyda sevda yelda nida melda verda seyda nilda yurda serda süveyda gülseda anda erda gülhüda ilayda

BAŞ HARFLERİ AYSUDA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (aysud) göre AYSUDA ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (aysu) göre AYSUDA ile Uyumlu İsimler :

aysun aysu

İlk 3 harfine (ays) göre AYSUDA ile Uyumlu İsimler :

aysel aysenur aysan aysen aysın

İlk 2 harfine (ay) göre AYSUDA ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aydoğan ayşin aykın aycan aygün aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aygen aylan aytemiz aydin aybige aynaz aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYSUDA İLE UYUMLU İSİMLER:

'ay' ile başlayıp 'da' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

atilla ayça arda ayla ata asena açelya aybala almora almıla asya ağa ağca anda attila azra aşina

AYSUDA isminin Anlamı

AYSUDA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYSUDA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYSUDA + Anlam" veya "AYSUDA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYSUDA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYSUDA adını oluşturan A, Y, S, U, D, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

A
Y
S
U
D
A
TOPLAM
1
28
22
25
5
1
82

AYSUDA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1502. özgü, 1503. şevki, 1504. aysuda, 1505. benson, 1506. birsu, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki benson birsu erdener feyzi gümrah hızır mücella nevrah okyar sever sonat ilkşan zişan