AYSAN İsim Raporu:

AYSAN Adının Yaygınlığı

AYSAN Türkiye'de en çok kullanılan 1519. isim (... 1517. aygen, 1518. aylan, 1519. aysan, 1520. aysen, 1521. aysın, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AYSAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AYSAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 08:15 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin AYSAN olduğu ve AYSAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYSAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYSAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYSAN Türkiye'nin en yaygın 1519. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1519. ad ise Wolfgang ismi. AYSAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1517. Enrico 1518. Pasquale 1519. Wolfgang 1520. Lenore 1521. Yang isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYSAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYSAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYSAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYSAN İsminin Yazılışı:

.--.--....--.

Denizcilik Alfabesinde AYSAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYSAN İsminin Barkod Yazılışı:

AYSAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYSAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYSAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AYSAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ysan) göre aysan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (san) göre aysan ile Uyumlu İsimler :

hasan ihsan ersan gürsan

Son 2 harfine (an) göre aysan ile Uyumlu İsimler :

hakan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan denizhan

BAŞ HARFLERİ AYSAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (aysa) göre AYSAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ays) göre AYSAN ile Uyumlu İsimler :

aysun aysel aysu aysenur aysen aysın aysuda

İlk 2 harfine (ay) göre AYSAN ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aydoğan ayşin aykın aycan aygün aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aygen aylan aytemiz aydin aybige aynaz aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYSAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ay' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

ayhan aydan aydoğan aycan ayan aylan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman ayşin arslan aykın arman aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayfettin aygen aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AYSAN isminin Anlamı

AYSAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYSAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYSAN + Anlam" veya "AYSAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYSAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYSAN adını oluşturan A, Y, S, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

A
Y
S
A
N
TOPLAM
1
28
22
1
17
69

AYSAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 985. alişan, 986. bayram, 987. aysan, 988. deniz, 989. bessam, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram deniz bessam cenkay duran farşid feyhan kerim kezban koral sezi taner melike nadiye nazar rejin roza özcan samet seçgin suar uluç vasfi volga iklim şerif şule talay asiye dengir emür hatime ılgıt safire selcen itidal