SUAR İsim Raporu:

SUAR Adının Yaygınlığı

SUAR Türkiye'de en çok kullanılan 1841. isim (... 1839. soykan, 1840. sualp, 1841. suar, 1842. sulhi, 1843. sunar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SUAR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SUAR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:40 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin SUAR olduğu ve SUAR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SUAR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SUAR yaşadığını tahmin ediyoruz.

SUAR Türkiye'nin en yaygın 1841. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1841. ad ise Patterson ismi. SUAR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1839. Trong 1840. Lang 1841. Patterson 1842. Johnston 1843. Lana isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SUAR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SUAR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SUAR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SUAR İsminin Yazılışı:

.....-.-.-.

Denizcilik Alfabesinde SUAR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SUAR İsminin Barkod Yazılışı:

SUAR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SUAR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SUAR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SUAR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (uar) göre suar ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ar) göre suar ile Uyumlu İsimler :

pınar serdar yaşar bahar çağlar haydar nigar dündar tayyar uygar mazhar zülfikar acar başar çınar gülizar cabbar toygar yadigar afşar ayavar bayzar bernar bilbaşar gülfizar kibar nazar sunar şehriyar muhtar alpar rüzgar bahtiyar didar ensar gaffar diyar gülbahar sancar ildar lalezar medar okyar sedar ruhsar senar sidar

BAŞ HARFLERİ SUAR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (sua) göre SUAR ile Uyumlu İsimler :

suat sualp suavi

İlk 2 harfine (su) göre SUAR ile Uyumlu İsimler :

sultan suna sunay suzan suphi sunday sururi sulhi sunar suzi suzin sungur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SUAR İLE UYUMLU İSİMLER:

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner seher sezer sarper sümer saynur sefer sencer sennur sernur sever süer sedanur sunar sancar sedar selver semanur semir senar serdenur server sevginur sidar sungur

SUAR isminin Anlamı

SUAR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SUAR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SUAR + Anlam" veya "SUAR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SUAR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SUAR adını oluşturan S, U, A, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

S
U
A
R
TOPLAM
22
25
1
21
69

SUAR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1005. samet, 1006. seçgin, 1007. suar, 1008. uluç, 1009. vasfi, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram aysan deniz bessam cenkay duran farşid feyhan kerim kezban koral sezi taner melike nadiye nazar rejin roza özcan samet seçgin uluç vasfi volga iklim şerif şule talay asiye dengir emür hatime ılgıt safire selcen itidal