SUNAR İsim Raporu:

SUNAR Adının Yaygınlığı

SUNAR Türkiye'de en çok kullanılan 1843. isim (... 1841. suar, 1842. sulhi, 1843. sunar, 1844. suzi, 1845. suzin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SUNAR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SUNAR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 23:36 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin SUNAR olduğu ve SUNAR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SUNAR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SUNAR yaşadığını tahmin ediyoruz.

SUNAR Türkiye'nin en yaygın 1843. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1843. ad ise Lana ismi. SUNAR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1841. Patterson 1842. Johnston 1843. Lana 1844. Larisa 1845. Kerri isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SUNAR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SUNAR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SUNAR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SUNAR İsminin Yazılışı:

.....--..-.-.

Denizcilik Alfabesinde SUNAR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SUNAR İsminin Barkod Yazılışı:

SUNAR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SUNAR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SUNAR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SUNAR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (unar) göre sunar ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nar) göre sunar ile Uyumlu İsimler :

pınar çınar bernar senar

Son 2 harfine (ar) göre sunar ile Uyumlu İsimler :

serdar yaşar bahar çağlar haydar nigar dündar tayyar uygar mazhar zülfikar acar başar gülizar cabbar toygar yadigar afşar ayavar bayzar bilbaşar gülfizar kibar nazar suar şehriyar muhtar alpar rüzgar bahtiyar didar ensar gaffar diyar gülbahar sancar ildar lalezar medar okyar sedar ruhsar sidar

BAŞ HARFLERİ SUNAR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (suna) göre SUNAR ile Uyumlu İsimler :

suna sunay

İlk 3 harfine (sun) göre SUNAR ile Uyumlu İsimler :

sunday sungur

İlk 2 harfine (su) göre SUNAR ile Uyumlu İsimler :

suat sultan suzan suphi sururi sualp suar sulhi suzi suzin suavi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SUNAR İLE UYUMLU İSİMLER:

'su' ile başlayıp 'ar' ile Biten İsimler :

suar

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner seher sezer sarper sümer saynur sefer sencer sennur sernur sever süer sedanur sancar sedar selver semanur semir senar serdenur server sevginur sidar sungur

SUNAR isminin Anlamı

SUNAR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SUNAR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SUNAR + Anlam" veya "SUNAR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SUNAR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SUNAR adını oluşturan S, U, N, A, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

S
U
N
A
R
TOPLAM
22
25
17
1
21
86

SUNAR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1642. saniye, 1643. sezin, 1644. sunar, 1645. taylan, 1646. tugay, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gizlem gurbet göksen tuğhan şehper