SONER İsim Raporu:

SONER Adının Yaygınlığı

SONER Türkiye'de en çok kullanılan 226. isim (... 224. muhammed, 225. muzaffer, 226. soner, 227. tülay, 228. tarık, ...). Ülkemizde yaklaşık her 950 kişiden birinin adı SONER ve ismin yaygınlık oranı binde 1.05.

SONER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 02:32 itibariyle yaklaşık 94,613 kişinin isminin SONER olduğu ve SONER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1248 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SONER adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 986 SONER yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SONER sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

SONER Türkiye'nin en yaygın 226. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 226. ad ise Cheryl ismi. SONER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 224. Milton 225. Stewart 226. Cheryl 227. Clifford 228. Rose isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SONER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SONER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SONER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SONER İsminin Yazılışı:

...----...-.

Denizcilik Alfabesinde SONER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SONER İsminin Barkod Yazılışı:

SONER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SONER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SONER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SONER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (oner) göre soner ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ner) göre soner ile Uyumlu İsimler :

taner caner yener güner öner şener artuner olguner bener erdener

Son 2 harfine (er) göre soner ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder tamer ender muzaffer nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer türker iskender sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver berker candeğer değer diler gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ SONER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sone) göre SONER ile Uyumlu İsimler :

sonel

İlk 3 harfine (son) göre SONER ile Uyumlu İsimler :

songül sonay sonat

İlk 2 harfine (so) göre SONER ile Uyumlu İsimler :

solmaz sorgun soykan soysal soley soydan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SONER İLE UYUMLU İSİMLER:

'so' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar seher sezer sarper sümer saynur sefer sencer sennur sernur sever süer sedanur suar sunar sancar sedar selver semanur semir senar serdenur server sevginur sidar sungur

SONER isminin Anlamı

SONER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SONER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SONER + Anlam" veya "SONER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SONER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SONER adını oluşturan S, O, N, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

S
O
N
E
R
TOPLAM
22
18
17
6
21
84

SONER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1566. panur, 1567. sevin, 1568. soner, 1569. sulhi, 1570. ümmü, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abuzer remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret güven görkem lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan panur sevin sulhi ümmü bavver elnur gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan