SONEL İsim Raporu:

SONEL Adının Yaygınlığı

SONEL Türkiye'de en çok kullanılan 1559. isim (... 1557. serin, 1558. birim, 1559. sonel, 1560. birtan, 1561. şerifhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SONEL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SONEL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 08:18 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin SONEL olduğu ve SONEL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SONEL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SONEL yaşadığını tahmin ediyoruz.

SONEL Türkiye'nin en yaygın 1559. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1559. ad ise Henderson ismi. SONEL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1557. Merritt 1558. Chase 1559. Henderson 1560. Surinder 1561. Swati isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SONEL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SONEL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SONEL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SONEL İsminin Yazılışı:

...----...-..

Denizcilik Alfabesinde SONEL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SONEL İsminin Barkod Yazılışı:

SONEL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SONEL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SONEL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SONEL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (onel) göre sonel ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nel) göre sonel ile Uyumlu İsimler :

zeynel şenel minel

Son 2 harfine (el) göre sonel ile Uyumlu İsimler :

sibel emel yücel aysel yüksel veysel gürsel göksel nursel tansel ersel ezel günsel gürel mürsel tuncel cansel öncel mübeccel temel adıgüzel ecmel türel sürel izbel şemvel birsel erel neytel zerel

BAŞ HARFLERİ SONEL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sone) göre SONEL ile Uyumlu İsimler :

soner

İlk 3 harfine (son) göre SONEL ile Uyumlu İsimler :

songül sonay sonat

İlk 2 harfine (so) göre SONEL ile Uyumlu İsimler :

solmaz sorgun soykan soysal soley soydan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SONEL İLE UYUMLU İSİMLER:

'so' ile başlayıp 'el' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

sibel serpil seçil songül sevil seval serdal sevgül sürel soysal sergül sidal süheyl

SONEL isminin Anlamı

SONEL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SONEL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SONEL + Anlam" veya "SONEL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SONEL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SONEL adını oluşturan S, O, N, E, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

S
O
N
E
L
TOPLAM
22
18
17
6
15
78

SONEL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1335. binnaz, 1336. serin, 1337. sonel, 1338. ismail, 1339. ergün, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin