ECMEL İsim Raporu:

ECMEL Adının Yaygınlığı

ECMEL Türkiye'de en çok kullanılan 1586. isim (... 1584. duru, 1585. düzgün, 1586. ecmel, 1587. edagül, 1588. efser, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ECMEL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ECMEL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 15:04 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin ECMEL olduğu ve ECMEL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ECMEL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ECMEL yaşadığını tahmin ediyoruz.

ECMEL Türkiye'nin en yaygın 1586. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1586. ad ise Ling ismi. ECMEL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1584. Bala 1585. Sherwood 1586. Ling 1587. Hayden 1588. Reese isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ECMEL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ECMEL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ECMEL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ECMEL İsminin Yazılışı:

.-.-.--..-..

Denizcilik Alfabesinde ECMEL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ECMEL İsminin Barkod Yazılışı:

ECMEL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ECMEL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ECMEL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ECMEL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (cmel) göre ecmel ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (mel) göre ecmel ile Uyumlu İsimler :

emel temel

Son 2 harfine (el) göre ecmel ile Uyumlu İsimler :

sibel yücel aysel yüksel veysel gürsel göksel nursel zeynel tansel ersel şenel ezel günsel gürel mürsel tuncel cansel öncel mübeccel adıgüzel sonel türel sürel izbel şemvel birsel erel minel neytel zerel

BAŞ HARFLERİ ECMEL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ecme) göre ECMEL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ecm) göre ECMEL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ec) göre ECMEL ile Uyumlu İsimler :

ece ecem ecevit

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ECMEL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ec' ile başlayıp 'el' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

erdal erol emel ertuğrul esengül ersel ezel erbil erdil eftal emsal erkal eylül edagül eksal ergül ersal efil erdebil erel eflal

ECMEL isminin Anlamı

ECMEL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ECMEL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ECMEL + Anlam" veya "ECMEL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ECMEL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ECMEL adını oluşturan E, C, M, E, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 46:

E
C
M
E
L
TOPLAM
6
3
16
6
15
46

ECMEL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 208. bahri, 209. çağrı, 210. ecmel, 211. refi, 212. liana, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 46 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bedri şafak bahri çağrı refi liana sedef naim nami necibe olgaç sebla sena iclal şen amber asen bedir çağkan dilge harbi nadide saide