EFİL İsim Raporu:

EFİL Adının Yaygınlığı

EFİL Türkiye'de en çok kullanılan 2072. isim (... 2070. dövran, 2071. efgan, 2072. efil, 2073. ekip, 2074. ince, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı EFİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

EFİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-02-2024 20:19 itibariyle yaklaşık 2,693 kişinin isminin EFİL olduğu ve EFİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EFİL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EFİL yaşadığını tahmin ediyoruz.

EFİL Türkiye'nin en yaygın 2072. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2072. ad ise Shirish ismi. EFİL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2070. Sayed 2071. Bing 2072. Shirish 2073. Mostafa 2074. Eun isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EFİL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EFİL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EFİL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EFİL İsminin Yazılışı:

...-....-..

Denizcilik Alfabesinde EFİL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EFİL İsminin Barkod Yazılışı:

EFİL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EFİL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EFİL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EFİL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (fil) göre efil ile Uyumlu İsimler :

israfil

Son 2 harfine (il) göre efil ile Uyumlu İsimler :

ismail halil kamil serpil cemil seçil sevil adil nail idil nil beril şamil mikail celil cebrail nebil erbil asil erdil habil özbil nevil nezail akil erdebil göknil

BAŞ HARFLERİ EFİL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (efi) göre EFİL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ef) göre EFİL ile Uyumlu İsimler :

efsun efe efekan efsane eftal efser eftale efgan eflal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EFİL İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

erdal erol emel ertuğrul esengül ersel ezel erbil erdil eftal emsal erkal eylül ecmel edagül eksal ergül ersal erdebil erel eflal

EFİL isminin Anlamı

EFİL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EFİL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EFİL + Anlam" veya "EFİL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EFİL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EFİL adını oluşturan E, F, İ, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 40:

E
F
İ
L
TOPLAM
6
7
12
15
40

EFİL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 106. rana, 107. çiçek, 108. efil, 109. maide, 110. nahi, ... Toplam 18 ismin aritmetik toplamı 40 (Binde 7.28 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

elif akife said belma çağıl celal cenk ferda sadi habil hicabi rana çiçek maide nahi taci şadi