EKİP İsim Raporu:

EKİP Adının Yaygınlığı

EKİP Türkiye'de en çok kullanılan 2073. isim (... 2071. efgan, 2072. efil, 2073. ekip, 2074. ince, 2075. elifnaz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı EKİP ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

EKİP adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:48 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin EKİP olduğu ve EKİP isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EKİP isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EKİP yaşadığını tahmin ediyoruz.

EKİP Türkiye'nin en yaygın 2073. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2073. ad ise Mostafa ismi. EKİP adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2071. Bing 2072. Shirish 2073. Mostafa 2074. Eun 2075. Maung isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EKİP isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EKİP İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EKİP İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EKİP İsminin Yazılışı:

.-.-...--.

Denizcilik Alfabesinde EKİP İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EKİP İsminin Barkod Yazılışı:

EKİP ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EKİP adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EKİP KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

şekip

SON HARFLERİ EKİP İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (kip) göre ekip ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ip) göre ekip ile Uyumlu İsimler :

galip necip edip talip habip şuayip tayyip muttalip vahip müseyip canip garip hasip munip

BAŞ HARFLERİ EKİP İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (eki) göre EKİP ile Uyumlu İsimler :

ekin

İlk 2 harfine (ek) göre EKİP ile Uyumlu İsimler :

ekrem ekber eksal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EKİP İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'p' ile Biten İsimler :

eyüp edip eralp eyyüp

EKİP isminin Anlamı

EKİP Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EKİP isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EKİP + Anlam" veya "EKİP isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EKİP ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EKİP adını oluşturan E, K, İ, P harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 52:

E
K
İ
P
TOPLAM
6
14
12
20
52

EKİP ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 374. bener, 375. cemre, 376. ekip, 377. sani, 378. nejla, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 52 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kemal naime sina adalet cemil algın aydan dilek azem babür barın behçet burç önal genco çiğdem ediz karadağ ipek asya mete nebil neşe celali tuba azra baycan bener cemre sani nejla nuh batu