HABİP İsim Raporu:

HABİP Adının Yaygınlığı

HABİP Türkiye'de en çok kullanılan 1159. isim (... 1157. fatmagül, 1158. firuze, 1159. habip, 1160. yasir, 1161. ılgın, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı HABİP ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

HABİP adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 07:43 itibariyle yaklaşık 9,017 kişinin isminin HABİP olduğu ve HABİP isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

HABİP isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda HABİP yaşadığını tahmin ediyoruz.

HABİP Türkiye'nin en yaygın 1159. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1159. ad ise Garland ismi. HABİP adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1157. Moses 1158. Anwar 1159. Garland 1160. Elwood 1161. Lamont isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

HABİP isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde HABİP İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde HABİP İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde HABİP İsminin Yazılışı:

.....--......--.

Denizcilik Alfabesinde HABİP İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

HABİP İsminin Barkod Yazılışı:

HABİP ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(HABİP adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

HABİP KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ HABİP İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (abip) göre habip ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (bip) göre habip ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ip) göre habip ile Uyumlu İsimler :

galip necip edip talip şuayip tayyip şekip muttalip vahip müseyip canip ekip garip hasip munip

BAŞ HARFLERİ HABİP İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (habi) göre HABİP ile Uyumlu İsimler :

habib habibe habibullah habil

İlk 3 harfine (hab) göre HABİP ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ha) göre HABİP ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan halil hatice haluk hande harun hakkı halit handan hamdi haydar hamit havva hacer hayrettin hacı halis hayri hayati hamza hanife hayriye hale halime halim haldun halide hamide haşmet hafize hanifi haşim hami han hayrullah hazal halise hamiyet hadi hamdullah hasibe hatem hayrünnisa hakim hasret hakikat halenur hamidiye hare havvanur hayim hayrünisa hayyam hakdiler hakkan haki halef hamdiye hanım harbi hatime hatun hayal hanefi hasip hayat

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ HABİP İLE UYUMLU İSİMLER:

'ha' ile başlayıp 'ip' ile Biten İsimler :

hasip

'h' ile başlayıp 'p' ile Biten İsimler :

HABİP isminin Anlamı

HABİP Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size HABİP isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "HABİP + Anlam" veya "HABİP isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
HABİP ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

HABİP adını oluşturan H, A, B, İ, P harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 45:

H
A
B
İ
P
TOPLAM
10
1
2
12
20
45

HABİP ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 199. çelebi, 200. gaffar, 201. habip, 202. bigen, 203. inal, ... Toplam 21 ismin aritmetik toplamı 45 (Binde 8.5 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ayla banu benek bengi bilal cuma esma ferah nail lamia eran sara sema aras çelebi gaffar bigen inal nebibe imam