FERAH İsim Raporu:

FERAH Adının Yaygınlığı

FERAH Türkiye'de en çok kullanılan 935. isim (... 933. nurçin, 934. şeniz, 935. ferah, 936. feryal, 937. fevziye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı FERAH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

FERAH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:58 itibariyle yaklaşık 12,613 kişinin isminin FERAH olduğu ve FERAH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERAH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERAH yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERAH Türkiye'nin en yaygın 935. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 935. ad ise April ismi. FERAH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 933. Hill 934. Kara 935. April 936. Lara 937. Sophia isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERAH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERAH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERAH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERAH İsminin Yazılışı:

..-...-..-....

Denizcilik Alfabesinde FERAH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERAH İsminin Barkod Yazılışı:

FERAH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERAH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERAH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

ferahim ferahnaz

SON HARFLERİ FERAH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erah) göre ferah ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rah) göre ferah ile Uyumlu İsimler :

emrah gümrah ferrah nevrah

Son 2 harfine (ah) göre ferah ile Uyumlu İsimler :

abdullah gülşah emrullah nurullah agah sadullah feyzullah seyfullah hayrullah şah fethullah hamdullah selah fettah lütfullah cihanşah habibullah ahmetşah beytullah melikşah ilşah

BAŞ HARFLERİ FERAH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (fera) göre FERAH ile Uyumlu İsimler :

feray feragat ferahim ferahnaz

İlk 3 harfine (fer) göre FERAH ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi ferzan feryal feriha ferhun ferrah feruze ferzat ferdağ ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERAH ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERAH İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'ah' ile Biten İsimler :

feyzullah fethullah fettah ferrah

'f' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

fatih ferruh fetih

FERAH isminin Anlamı

FERAH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERAH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERAH + Anlam" veya "FERAH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERAH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERAH adını oluşturan F, E, R, A, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 45:

F
E
R
A
H
TOPLAM
7
6
21
1
10
45

FERAH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 190. cuma, 191. esma, 192. ferah, 193. nail, 194. lamia, ... Toplam 21 ismin aritmetik toplamı 45 (Binde 8.5 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ayla banu benek bengi bilal cuma esma nail lamia eran sara sema aras çelebi gaffar habip bigen inal nebibe imam