FEHİM İsim Raporu:

FEHİM Adının Yaygınlığı

FEHİM Türkiye'de en çok kullanılan 2107. isim (... 2105. süzgün, 2106. fazlı, 2107. fehim, 2108. fehmile, 2109. fehmiye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FEHİM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FEHİM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:59 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin FEHİM olduğu ve FEHİM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FEHİM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FEHİM yaşadığını tahmin ediyoruz.

FEHİM Türkiye'nin en yaygın 2107. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2107. ad ise Srinivasa ismi. FEHİM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2105. Issam 2106. Gino 2107. Srinivasa 2108. Virendra 2109. Nasreen isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FEHİM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FEHİM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FEHİM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FEHİM İsminin Yazılışı:

..-........--

Denizcilik Alfabesinde FEHİM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FEHİM İsminin Barkod Yazılışı:

FEHİM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FEHİM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FEHİM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

fehime

SON HARFLERİ FEHİM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ehim) göre fehim ile Uyumlu İsimler :

şehim

Son 3 harfine (him) göre fehim ile Uyumlu İsimler :

ibrahim abdürrahim ferahim

Son 2 harfine (im) göre fehim ile Uyumlu İsimler :

selim yeşim evrim nedim devrim kerim sevim saim salim naim halim rasim haşim besim abdülkerim alim samim hakim zaim birim nevim hayim medaim neslim iklim erdim erim nesim serim

BAŞ HARFLERİ FEHİM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (fehi) göre FEHİM ile Uyumlu İsimler :

fehime

İlk 3 harfine (feh) göre FEHİM ile Uyumlu İsimler :

fehmi fehmile fehmiye

İlk 2 harfine (fe) göre FEHİM ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda fevzi feyza feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi fethi feray feyzullah ferzan feza ferah feryal fevziye feyyaz fethullah fecri feriha fettah feyzi feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat feyhan feyruz feyzan ferahnaz ferdağ ferudun ferya fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FEHİM İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'im' ile Biten İsimler :

ferahim

'f' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

FEHİM isminin Anlamı

FEHİM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FEHİM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FEHİM + Anlam" veya "FEHİM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FEHİM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FEHİM adını oluşturan F, E, H, İ, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 51:

F
E
H
İ
M
TOPLAM
7
6
10
12
16
51

FEHİM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 340. dijle, 341. enes, 342. fehim, 343. nahide, 344. naile, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 51 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

vedia emin fehmi hasan sami atıl handan aşer gökçe bahadır saim çağlar çelik celil efekan ejder emay nalan esen fahir fahri ferdi gün mine necat talha arin çayan dalina dijle enes nahide naile odhan inanç