ENES İsim Raporu:

ENES Adının Yaygınlığı

ENES Türkiye'de en çok kullanılan 882. isim (... 880. han, 881. arife, 882. enes, 883. metehan, 884. üzeyir, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı ENES ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

ENES adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 07:01 itibariyle yaklaşık 15,331 kişinin isminin ENES olduğu ve ENES isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ENES adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ENES yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ENES sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ENES Türkiye'nin en yaygın 882. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 882. ad ise Salvador ismi. ENES adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 880. Wilfred 881. Srinivas 882. Salvador 883. Eldon 884. Igor isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ENES isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ENES İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ENES İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ENES İsminin Yazılışı:

.-.....

Denizcilik Alfabesinde ENES İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ENES İsminin Barkod Yazılışı:

ENES ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ENES adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ENES KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ENES İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (nes) göre enes ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (es) göre enes ile Uyumlu İsimler :

mukaddes menderes erciyes

BAŞ HARFLERİ ENES İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ene) göre ENES ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (en) göre ENES ile Uyumlu İsimler :

engin ender enis enver enise enbiya ensar

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ENES İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 's' ile Biten İsimler :

enis elmas erciyes

ENES isminin Anlamı

ENES Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ENES isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ENES + Anlam" veya "ENES isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ENES ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ENES adını oluşturan E, N, E, S harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 51:

E
N
E
S
TOPLAM
6
17
6
22
51

ENES ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 339. dalina, 340. dijle, 341. enes, 342. fehim, 343. nahide, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 51 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

vedia emin fehmi hasan sami atıl handan aşer gökçe bahadır saim çağlar çelik celil efekan ejder emay nalan esen fahir fahri ferdi gün mine necat talha arin çayan dalina dijle fehim nahide naile odhan inanç