FAHİR İsim Raporu:

FAHİR Adının Yaygınlığı

FAHİR Türkiye'de en çok kullanılan 1242. isim (... 1240. esme, 1241. esmeray, 1242. fahir, 1243. duriye, 1244. feriha, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı FAHİR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

FAHİR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:55 itibariyle yaklaşık 6,318 kişinin isminin FAHİR olduğu ve FAHİR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FAHİR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FAHİR yaşadığını tahmin ediyoruz.

FAHİR Türkiye'nin en yaygın 1242. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1242. ad ise Jong ismi. FAHİR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1240. Ghassan 1241. Milan 1242. Jong 1243. Marcelo 1244. Gil isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FAHİR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FAHİR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FAHİR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FAHİR İsminin Yazılışı:

..-..-.......-.

Denizcilik Alfabesinde FAHİR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FAHİR İsminin Barkod Yazılışı:

FAHİR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FAHİR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FAHİR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FAHİR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ahir) göre fahir ile Uyumlu İsimler :

tahir mahir cevahir zahir

Son 3 harfine (hir) göre fahir ile Uyumlu İsimler :

nehir

Son 2 harfine (ir) göre fahir ile Uyumlu İsimler :

kadir bekir şakir cihangir abdülkadir nadir emir özdemir üzeyir demir beşir zübeyir bedir ebubekir cabir yasir aydemir candemir güvenir macir belamir dengir nezir münir semir

BAŞ HARFLERİ FAHİR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (fahi) göre FAHİR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fah) göre FAHİR ile Uyumlu İsimler :

fahri fahrettin fahriye

İlk 2 harfine (fa) göre FAHİR ile Uyumlu İsimler :

fatih fatma faruk faik fazıl fadime fatoş fazilet fatin fatmagül fadi fatmanur farşid fazila faysal fazlı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FAHİR İLE UYUMLU İSİMLER:

'fa' ile başlayıp 'ir' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

fatmanur

FAHİR isminin Anlamı

FAHİR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FAHİR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FAHİR + Anlam" veya "FAHİR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FAHİR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FAHİR adını oluşturan F, A, H, İ, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 51:

F
A
H
İ
R
TOPLAM
7
1
10
12
21
51

FAHİR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 328. nalan, 329. esen, 330. fahir, 331. fahri, 332. ferdi, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 51 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

vedia emin fehmi hasan sami atıl handan aşer gökçe bahadır saim çağlar çelik celil efekan ejder emay nalan esen fahri ferdi gün mine necat talha arin çayan dalina dijle enes fehim nahide naile odhan inanç