EJDER İsim Raporu:

EJDER Adının Yaygınlığı

EJDER Türkiye'de en çok kullanılan 1232. isim (... 1230. efekan, 1231. efsane, 1232. ejder, 1233. elifnur, 1234. emirali, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı EJDER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

EJDER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:04 itibariyle yaklaşık 6,312 kişinin isminin EJDER olduğu ve EJDER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EJDER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EJDER yaşadığını tahmin ediyoruz.

EJDER Türkiye'nin en yaygın 1232. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1232. ad ise Joon ismi. EJDER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1230. Han 1231. Chun 1232. Joon 1233. Ying 1234. Ching isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EJDER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EJDER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EJDER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EJDER İsminin Yazılışı:

..----....-.

Denizcilik Alfabesinde EJDER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EJDER İsminin Barkod Yazılışı:

EJDER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EJDER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EJDER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EJDER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (jder) göre ejder ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (der) göre ejder ile Uyumlu İsimler :

önder ender kader iskender mukadder lider gülender kalender özder şahinder

Son 2 harfine (er) göre ejder ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker taner tamer muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver sezer dinçer münevver özer yener türker güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülfer gülter

BAŞ HARFLERİ EJDER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ejde) göre EJDER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ejd) göre EJDER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ej) göre EJDER ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EJDER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ej' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

ender eser enver emir ebubekir eşber elifnur efser ekber ergüler elnur emür ensar erdener

EJDER isminin Anlamı

EJDER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EJDER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EJDER + Anlam" veya "EJDER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EJDER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EJDER adını oluşturan E, J, D, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 51:

E
J
D
E
R
TOPLAM
6
13
5
6
21
51

EJDER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 324. celil, 325. efekan, 326. ejder, 327. emay, 328. nalan, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 51 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

vedia emin fehmi hasan sami atıl handan aşer gökçe bahadır saim çağlar çelik celil efekan emay nalan esen fahir fahri ferdi gün mine necat talha arin çayan dalina dijle enes fehim nahide naile odhan inanç