ÜLKER İsim Raporu:

ÜLKER Adının Yaygınlığı

ÜLKER Türkiye'de en çok kullanılan 1122. isim (... 1120. verda, 1121. ülgen, 1122. ülker, 1123. ilkin, 1124. imran, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı ÜLKER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

ÜLKER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:53 itibariyle yaklaşık 8,997 kişinin isminin ÜLKER olduğu ve ÜLKER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÜLKER adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 985 ÜLKER yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ÜLKER sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

ÜLKER Türkiye'nin en yaygın 1122. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1122. ad ise Turner ismi. ÜLKER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1120. Aziz 1121. Lindsey 1122. Turner 1123. Hughes 1124. Tonya isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÜLKER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÜLKER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÜLKER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÜLKER İsminin Yazılışı:

..-.-..-.-..-.

Denizcilik Alfabesinde ÜLKER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÜLKER İsminin Barkod Yazılışı:

ÜLKER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÜLKER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÜLKER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

abdülkerim

SON HARFLERİ ÜLKER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lker) göre ülker ile Uyumlu İsimler :

ilker

Son 3 harfine (ker) göre ülker ile Uyumlu İsimler :

türker cenker göker müzekker peker peyker berker

Son 2 harfine (er) göre ülker ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer müyesser sencer abuzer bayer eşber dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler lider mehser dönger naser nurper olguner ziver özger şanver ergüler amber bavver bener candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ ÜLKER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ülke) göre ÜLKER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ülk) göre ÜLKER ile Uyumlu İsimler :

ülkü ülküm

İlk 2 harfine (ül) göre ÜLKER ile Uyumlu İsimler :

ülgen ülfet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÜLKER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ül' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'ü' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

üzeyir üçler ünver

ÜLKER isminin Anlamı

ÜLKER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÜLKER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÜLKER + Anlam" veya "ÜLKER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÜLKER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÜLKER adını oluşturan Ü, L, K, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

Ü
L
K
E
R
TOPLAM
26
15
14
6
21
82

ÜLKER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1498. varol, 1499. vermi, 1500. ülker, 1501. ömür, 1502. özgü, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ömür özgü şevki aysuda benson birsu erdener feyzi gümrah hızır mücella nevrah okyar sever sonat ilkşan zişan