ÜLFET İsim Raporu:

ÜLFET Adının Yaygınlığı

ÜLFET Türkiye'de en çok kullanılan 1360. isim (... 1358. yakut, 1359. yalın, 1360. ülfet, 1361. ilksen, 1362. erdeniz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ÜLFET ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ÜLFET adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:40 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin ÜLFET olduğu ve ÜLFET isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÜLFET isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÜLFET yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÜLFET Türkiye'nin en yaygın 1360. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1360. ad ise Akhtar ismi. ÜLFET adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1358. Hyman 1359. Maynard 1360. Akhtar 1361. Sanders 1362. Chandler isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÜLFET isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÜLFET İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÜLFET İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÜLFET İsminin Yazılışı:

..-.-....-..-

Denizcilik Alfabesinde ÜLFET İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÜLFET İsminin Barkod Yazılışı:

ÜLFET ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÜLFET adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÜLFET KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÜLFET İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lfet) göre ülfet ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (fet) göre ülfet ile Uyumlu İsimler :

saffet rafet letafet afet refet

Son 2 harfine (et) göre ülfet ile Uyumlu İsimler :

mehmet ahmet demet muhammet fikret hikmet ismet buket necdet izzet şevket samet servet nusret saadet cevdet nimet nüket adalet haşmet behçet fazilet nejdet sermet nükhet hürriyet kudret mürüvvet tibet hamiyet hidayet kıymet kısmet nedret nezaket himmet vecdet hasret kifayet medet müferet nüshet satvet inayet nezhet gurbet hicret hümmet mefaret abdüssamet neşet nüzhet ümmet zinnet şazimet

BAŞ HARFLERİ ÜLFET İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ülfe) göre ÜLFET ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ülf) göre ÜLFET ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ül) göre ÜLFET ile Uyumlu İsimler :

ülkü ülgen ülker ülküm

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÜLFET İLE UYUMLU İSİMLER:

'ül' ile başlayıp 'et' ile Biten İsimler :

'ü' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

ümit übeyit ümmet

ÜLFET isminin Anlamı

ÜLFET Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÜLFET isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÜLFET + Anlam" veya "ÜLFET isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÜLFET ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÜLFET adını oluşturan Ü, L, F, E, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

Ü
L
F
E
T
TOPLAM
26
15
7
6
24
78

ÜLFET ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1356. salise, 1357. sertaç, 1358. ülfet, 1359. ilter, 1360. ilyas, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin