SATVET İsim Raporu:

SATVET Adının Yaygınlığı

SATVET Türkiye'de en çok kullanılan 1816. isim (... 1814. sara, 1815. sarp, 1816. satvet, 1817. savan, 1818. celali, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SATVET ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SATVET adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:55 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin SATVET olduğu ve SATVET isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SATVET isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SATVET yaşadığını tahmin ediyoruz.

SATVET Türkiye'nin en yaygın 1816. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1816. ad ise Duke ismi. SATVET adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1814. Saleh 1815. Deane 1816. Duke 1817. Quinn 1818. Renae isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SATVET isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SATVET İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SATVET İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SATVET İsminin Yazılışı:

....--...-.-

Denizcilik Alfabesinde SATVET İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SATVET İsminin Barkod Yazılışı:

SATVET ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SATVET adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SATVET KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SATVET İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (atvet) göre satvet ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (tvet) göre satvet ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (vet) göre satvet ile Uyumlu İsimler :

servet mürüvvet

Son 2 harfine (et) göre satvet ile Uyumlu İsimler :

mehmet ahmet demet muhammet fikret hikmet ismet buket necdet izzet şevket samet nusret saadet cevdet saffet nimet nüket adalet haşmet behçet fazilet nejdet rafet sermet nükhet hürriyet kudret tibet hamiyet hidayet kıymet kısmet nedret nezaket himmet vecdet ülfet hasret kifayet letafet medet müferet nüshet inayet afet nezhet gurbet hicret hümmet mefaret abdüssamet neşet refet nüzhet ümmet zinnet şazimet

BAŞ HARFLERİ SATVET İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (satve) göre SATVET ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (satv) göre SATVET ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sat) göre SATVET ile Uyumlu İsimler :

satı satılmış

İlk 2 harfine (sa) göre SATVET ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sait sadık sabri samet saim saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit said sabahattin saime sanem sarper sadullah sakine saniye safa sabriye sabit saadettin sadiye saygın sadun saruhan saynur sabahat safi samim salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp savan sacide saba saltuk sancar saki sani safire sahra saide saltukhan samiye saygun saygı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SATVET İLE UYUMLU İSİMLER:

'sa' ile başlayıp 'et' ile Biten İsimler :

samet saadet saffet

's' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

serhat sedat suat sait servet seyit sacit sebahat sermet sabit sabahat semahat sebat serbülent semihat sonat

SATVET isminin Anlamı

SATVET Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SATVET isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SATVET + Anlam" veya "SATVET isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SATVET ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SATVET adını oluşturan S, A, T, V, E, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 104:

S
A
T
V
E
T
TOPLAM
22
1
24
27
6
24
104

SATVET ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2112. nüvis, 2113. pertev, 2114. satvet, 2115. setenay, 2116. sevgül, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 104 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ilknur nilüfer cüneyt sultan gülderen güleser gülhanım gülnihal gülsev göknur nevzat ruhşat nüvis pertev setenay sevgül sühendan veysel gülender meleknaz ümmiye zülfer