SATI İsim Raporu:

SATI Adının Yaygınlığı

SATI Türkiye'de en çok kullanılan 1336. isim (... 1334. safi, 1335. samim, 1336. satı, 1337. selah, 1338. semahat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı SATI ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

SATI adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 10:48 itibariyle yaklaşık 6,298 kişinin isminin SATI olduğu ve SATI isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SATI isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SATI yaşadığını tahmin ediyoruz.

SATI Türkiye'nin en yaygın 1336. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1336. ad ise Logan ismi. SATI adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1334. Sook 1335. Ellsworth 1336. Logan 1337. Hunt 1338. Ayman isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SATI isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SATI İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SATI İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SATI İsminin Yazılışı:

....--..

Denizcilik Alfabesinde SATI İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SATI İsminin Barkod Yazılışı:

SATI ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SATI adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SATI KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

satılmış

SON HARFLERİ SATI İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (atı) göre satı ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre satı ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ SATI İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (sat) göre SATI ile Uyumlu İsimler :

satvet satılmış

İlk 2 harfine (sa) göre SATI ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sait sadık sabri samet saim saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit said sabahattin saime sanem sarper sadullah sakine saniye safa sabriye sabit saadettin sadiye saygın sadun saruhan saynur sabahat safi samim salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp savan sacide saba saltuk sancar saki sani safire sahra saide saltukhan samiye saygun saygı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SATI İLE UYUMLU İSİMLER:

's' ile başlayıp 'ı' ile Biten İsimler :

sıtkı sırrı sanlı saygı

SATI isminin Anlamı

SATI Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SATI isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SATI + Anlam" veya "SATI isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SATI ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SATI adını oluşturan S, A, T, I harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 58:

S
A
T
I
TOPLAM
22
1
24
11
58

SATI ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 560. kamer, 561. tuğ, 562. satı, 563. alpar, 564. çiler, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 58 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

irfan kamil necip alkın altan atakan aytaç ayşe seza azmi barış basri bayer begüm berin besim buğra burçe imdat eşber cemile eksal sabri göçer sedat ilgen hıdır kamer tuğ alpar çiler beray erbay gülce malik sebila zaim önem