SAVAN İsim Raporu:

SAVAN Adının Yaygınlığı

SAVAN Türkiye'de en çok kullanılan 1817. isim (... 1815. sarp, 1816. satvet, 1817. savan, 1818. celali, 1819. sebat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SAVAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SAVAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:58 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin SAVAN olduğu ve SAVAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SAVAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SAVAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SAVAN Türkiye'nin en yaygın 1817. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1817. ad ise Quinn ismi. SAVAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1815. Deane 1816. Duke 1817. Quinn 1818. Renae 1819. Carlisle isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SAVAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SAVAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SAVAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SAVAN İsminin Yazılışı:

....-...-.--.

Denizcilik Alfabesinde SAVAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SAVAN İsminin Barkod Yazılışı:

SAVAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SAVAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SAVAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SAVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (avan) göre savan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (van) göre savan ile Uyumlu İsimler :

elvan rıdvan mervan erguvan revan şirvan berivan civan dilivan şivan

Son 2 harfine (an) göre savan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran nurcan altan gürkan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ SAVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sava) göre SAVAN ile Uyumlu İsimler :

savaş

İlk 3 harfine (sav) göre SAVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (sa) göre SAVAN ile Uyumlu İsimler :

salih sami sait sadık sabri samet saim saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit said sabahattin saime sanem sarper sadullah sakine saniye safa sabriye sabit saadettin sadiye saygın sadun saruhan saynur sabahat safi samim satı salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp satvet sacide saba saltuk sancar saki sani safire sahra saide saltukhan samiye satılmış saygun saygı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SAVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'sa' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

saruhan salman saltukhan

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sezen selen sercan seçkin sadettin selman selcen sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin seren seden sühan saygın sadun selmin seyran seyithan semin seran sevin seyfettin seymen sülün simden serin sadrettin seçgin selehattin sevgün seyhun seylan sorgun soykan suzin sühendan süzgün saygun selihan selten selvin seven sezercan soydan

SAVAN isminin Anlamı

SAVAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SAVAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SAVAN + Anlam" veya "SAVAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SAVAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SAVAN adını oluşturan S, A, V, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 68:

S
A
V
A
N
TOPLAM
22
1
27
1
17
68

SAVAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 966. ruhi, 967. sakıp, 968. savan, 969. tanıl, 970. tibet, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 68 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tahir tamer gökçen atilla bernar birol çağatay faruk feragat göker ilker hıfzı önder erşan sıddık murad narin neşem oruç raşide ruhi sakıp tanıl tibet tuğçe yahya cansu candeğer huri ortaç oray şemsa şilan