SOYKAN İsim Raporu:

SOYKAN Adının Yaygınlığı

SOYKAN Türkiye'de en çok kullanılan 1839. isim (... 1837. simavi, 1838. sorgun, 1839. soykan, 1840. sualp, 1841. suar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SOYKAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SOYKAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:34 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin SOYKAN olduğu ve SOYKAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SOYKAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SOYKAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SOYKAN Türkiye'nin en yaygın 1839. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1839. ad ise Trong ismi. SOYKAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1837. Hoyt 1838. Fitzgerald 1839. Trong 1840. Lang 1841. Patterson isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SOYKAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SOYKAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SOYKAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SOYKAN İsminin Yazılışı:

...----.---.-.--.

Denizcilik Alfabesinde SOYKAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SOYKAN İsminin Barkod Yazılışı:

SOYKAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SOYKAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SOYKAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SOYKAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (oykan) göre soykan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ykan) göre soykan ile Uyumlu İsimler :

peykan

Son 3 harfine (kan) göre soykan ile Uyumlu İsimler :

hakan serkan erkan volkan okan özkan gürkan türkan tarkan atakan berkan furkan alkan birkan nurkan demirkan balkan utkan doğukan arkan efekan hürkan orkan akkan eşkan rukan ilkan ilkkan akan çağkan hakkan arıkan buğrakan

Son 2 harfine (an) göre soykan ile Uyumlu İsimler :

hasan osman gökhan can orhan ayhan ramazan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman perihan alpaslan candan

BAŞ HARFLERİ SOYKAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (soyka) göre SOYKAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (soyk) göre SOYKAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (soy) göre SOYKAN ile Uyumlu İsimler :

soysal soydan

İlk 2 harfine (so) göre SOYKAN ile Uyumlu İsimler :

soner songül sonay solmaz sonel sorgun soley sonat

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SOYKAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'so' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

soydan

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sezen selen sercan seçkin sadettin selman selcen sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin seren seden sühan saygın sadun saruhan selmin seyran seyithan semin seran sevin salman seyfettin seymen sülün simden serin sadrettin savan seçgin selehattin sevgün seyhun seylan sorgun suzin sühendan süzgün saltukhan saygun selihan selten selvin seven sezercan

SOYKAN isminin Anlamı

SOYKAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SOYKAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SOYKAN + Anlam" veya "SOYKAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SOYKAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SOYKAN adını oluşturan S, O, Y, K, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 100:

S
O
Y
K
A
N
TOPLAM
22
18
28
14
1
17
100

SOYKAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2023. neslihan, 2024. sevtap, 2025. soykan, 2026. yağmur, 2027. izzet, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 100 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

şevket coşkun cumhur yılmaz ertekin esengül esmeray fikriye firdevs gurur gülgün hürrem muhlis neslihan sevtap yağmur izzet alaettin firuze gülsay gülter muteber ruhsar toygar