NURHAN İsim Raporu:

NURHAN Adının Yaygınlığı

NURHAN Türkiye'de en çok kullanılan 462. isim (... 460. sedef, 461. naciye, 462. nurhan, 463. sezen, 464. selen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,103 kişiden birinin adı NURHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.48.

NURHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:40 itibariyle yaklaşık 43,244 kişinin isminin NURHAN olduğu ve NURHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 571 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NURHAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 NURHAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada NURHAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

NURHAN Türkiye'nin en yaygın 462. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 462. ad ise Claudia ismi. NURHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 460. Troy 461. Sylvia 462. Claudia 463. Shirley 464. Esther isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NURHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NURHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NURHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NURHAN İsminin Yazılışı:

-...-.-......--.

Denizcilik Alfabesinde NURHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NURHAN İsminin Barkod Yazılışı:

NURHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NURHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NURHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NURHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urhan) göre nurhan ile Uyumlu İsimler :

burhan turhan

Son 4 harfine (rhan) göre nurhan ile Uyumlu İsimler :

orhan erhan gürhan serhan ferhan korhan berhan demirhan acarhan emirhan bahadırhan

Son 3 harfine (han) göre nurhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan ayhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan aslıhan seyhan bilgehan beyhan perihan gülhan batuhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan seyithan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan aslihan buğrahan murathan ismailhan emrahan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre nurhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ NURHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nurha) göre NURHAN ile Uyumlu İsimler :

nurhayat

İlk 4 harfine (nurh) göre NURHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nur) göre NURHAN ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurettin nurdan nuran nurten nurcan nurgül nurullah nursel nuriye nursen nurçin nurkan nurşen nurer nurseli nural nurcihan nurgün nurkal nurper nursev nurben nurden nurdeniz nurfer nurseren

İlk 2 harfine (nu) göre NURHAN ile Uyumlu İsimler :

nusret numan nuh nuhi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NURHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'nu' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

nurdan nuran nurcan numan nurkan nurcihan

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

neslihan nilgün nesrin nihan nurettin nazan nurten nalan nevin necmettin nermin nagihan neriman nagehan nursen nurçin nurşen nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurgün nefishan nadircan nejan nevhan nilhan nurben nurden nurseren

NURHAN isminin Anlamı

NURHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NURHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NURHAN + Anlam" veya "NURHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NURHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NURHAN adını oluşturan N, U, R, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 91:

N
U
R
H
A
N
TOPLAM
17
25
21
10
1
17
91

NURHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1790. nezire, 1791. noyhan, 1792. nurhan, 1793. orhun, 1794. sarper, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 91 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bahattin burkay bünyan duygu füzay gülüm güralp nezire noyhan orhun sarper sertan sümer ahmetşah assiye bulut durul ersun gülhüda mihriban kuthan nilsu nurden semihat soydan tangül