BÜNYAN İsim Raporu:

BÜNYAN Adının Yaygınlığı

BÜNYAN Türkiye'de en çok kullanılan 1564. isim (... 1562. burç, 1563. bükem, 1564. bünyan, 1565. çağnur, 1566. candemir, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BÜNYAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BÜNYAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-07-2024 00:19 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin BÜNYAN olduğu ve BÜNYAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BÜNYAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 5.70 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,975 BÜNYAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada BÜNYAN sayısı her yıl 15 kişi artıyor.

BÜNYAN Türkiye'nin en yaygın 1564. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1564. ad ise Renuka ismi. BÜNYAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1562. Pushpa 1563. Patti 1564. Renuka 1565. Sheela 1566. Lilia isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BÜNYAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BÜNYAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BÜNYAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BÜNYAN İsminin Yazılışı:

-.....--.-.--.--.

Denizcilik Alfabesinde BÜNYAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BÜNYAN İsminin Barkod Yazılışı:

BÜNYAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BÜNYAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BÜNYAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BÜNYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ünyan) göre bünyan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nyan) göre bünyan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (yan) göre bünyan ile Uyumlu İsimler :

çağlayan noyan reyyan ayan çayan

Son 2 harfine (an) göre bünyan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan

BAŞ HARFLERİ BÜNYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (bünya) göre BÜNYAN ile Uyumlu İsimler :

bünyamin

İlk 4 harfine (büny) göre BÜNYAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (bün) göre BÜNYAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre BÜNYAN ile Uyumlu İsimler :

bülent büşra bükem büke

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BÜNYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'bü' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

'b' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

burçin burhan berrin bahattin bilgehan birsen belgin beyhan baran bilgin berkan batuhan bünyamin benan bedrettin berhan bilgen bertan birkan balkan berkhan burhanettin barkın baycan bircan boran buğrahan bigen bahadırhan barçın barın bayhan başaran begümhan behnan berçin berin berkten bilhan birtan bağcan belçin benian benson berkin berivan birgin botan bulutcan borahan buğrakan

BÜNYAN isminin Anlamı

BÜNYAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BÜNYAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BÜNYAN + Anlam" veya "BÜNYAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BÜNYAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BÜNYAN adını oluşturan B, Ü, N, Y, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 91:

B
Ü
N
Y
A
N
TOPLAM
2
26
17
28
1
17
91

BÜNYAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1783. bahattin, 1784. burkay, 1785. bünyan, 1786. duygu, 1787. füzay, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 91 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bahattin burkay duygu füzay gülüm güralp nezire noyhan nurhan orhun sarper sertan sümer ahmetşah assiye bulut durul ersun gülhüda mihriban kuthan nilsu nurden semihat soydan tangül