ERSUN İsim Raporu:

ERSUN Adının Yaygınlığı

ERSUN Türkiye'de en çok kullanılan 2095. isim (... 2093. eriş, 2094. borahan, 2095. ersun, 2096. esmahan, 2097. evliya, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERSUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERSUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 19:44 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin ERSUN olduğu ve ERSUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERSUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERSUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERSUN Türkiye'nin en yaygın 2095. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2095. ad ise Sammy ismi. ERSUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2093. Jamshid 2094. Carmelita 2095. Sammy 2096. Tushar 2097. Vicky isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERSUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERSUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERSUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERSUN İsminin Yazılışı:

..-......--.

Denizcilik Alfabesinde ERSUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERSUN İsminin Barkod Yazılışı:

ERSUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERSUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERSUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rsun) göre ersun ile Uyumlu İsimler :

dursun

Son 3 harfine (sun) göre ersun ile Uyumlu İsimler :

aysun füsun efsun fisun göksun cansun tosun elsun

Son 2 harfine (un) göre ersun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun coşkun ceyhun feridun orçun ergun haldun oytun orkun olgun erhun orhun sadun argun artun tuygun arkun ferhun seyhun sorgun tolun uçkun ferudun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ ERSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ersu) göre ERSUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ers) göre ERSUN ile Uyumlu İsimler :

ersin ersan ersoy ersel ersen ersem ersal

İlk 2 harfine (er) göre ERSUN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ercüment ergin erkut erman ergün ergun erinç erden erem erkin ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ertunga erşen eran erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

ergun erhun

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin egemen erden erkin ersen evin efsun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERSUN isminin Anlamı

ERSUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERSUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERSUN + Anlam" veya "ERSUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERSUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERSUN adını oluşturan E, R, S, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 91:

E
R
S
U
N
TOPLAM
6
21
22
25
17
91

ERSUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1799. bulut, 1800. durul, 1801. ersun, 1802. gülhüda, 1803. mihriban, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 91 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bahattin burkay bünyan duygu füzay gülüm güralp nezire noyhan nurhan orhun sarper sertan sümer ahmetşah assiye bulut durul gülhüda mihriban kuthan nilsu nurden semihat soydan tangül