ERPULAT İsim Raporu:

ERPULAT Adının Yaygınlığı

ERPULAT Türkiye'de en çok kullanılan 1804. isim (... 1802. runa, 1803. rüçhan, 1804. erpulat, 1805. cansun, 1806. sabire, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERPULAT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERPULAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 19:56 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin ERPULAT olduğu ve ERPULAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERPULAT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERPULAT yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERPULAT Türkiye'nin en yaygın 1804. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1804. ad ise Parag ismi. ERPULAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1802. Mehrdad 1803. Polly 1804. Parag 1805. Sridhar 1806. Marietta isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERPULAT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERPULAT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERPULAT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERPULAT İsminin Yazılışı:

..-..--...-.-...--

Denizcilik Alfabesinde ERPULAT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERPULAT İsminin Barkod Yazılışı:

ERPULAT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERPULAT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERPULAT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERPULAT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (rpulat) göre erpulat ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (pulat) göre erpulat ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ulat) göre erpulat ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lat) göre erpulat ile Uyumlu İsimler :

talat polat vuslat

Son 2 harfine (at) göre erpulat ile Uyumlu İsimler :

murat serhat sedat suat nihat fuat ferhat nevzat fırat vedat nejat kürşat cihat rıfat esat mithat cevat reşat melahat berat sebahat dilşat nebahat behzat müjdat necat nezahat imdat onat sabahat semahat tevrat ruhat feragat ferzat fitnat hakikat ruhsat ruhşat rohat sebat azat cankat firat gülhayat hayat nurhayat semihat sonat hürşat zuhat şehrazat şirzat

BAŞ HARFLERİ ERPULAT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (erpula) göre ERPULAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (erpul) göre ERPULAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (erpu) göre ERPULAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (erp) göre ERPULAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (er) göre ERPULAT ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERPULAT İLE UYUMLU İSİMLER:

'erp' ile başlayıp 'lat' ile Biten İsimler :

'er' ile başlayıp 'at' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

ercüment erkut esat ecevit

ERPULAT isminin Anlamı

ERPULAT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERPULAT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERPULAT + Anlam" veya "ERPULAT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERPULAT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERPULAT adını oluşturan E, R, P, U, L, A, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 112:

E
R
P
U
L
A
T
TOPLAM
6
21
20
25
15
1
24
112

ERPULAT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2244. nurgül, 2245. oytun, 2246. erpulat, 2247. saadettin, 2248. tutku, ... Toplam 20 ismin aritmetik toplamı 112 (Binde 8.09 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ertürk mümtaz firuzan gülizar gülnur gürbüz hüsrev kutluğ türker muzaffer nurgül oytun saadettin tutku ümmühan bulutcan fatmanur sernur nüzhet