ERDİ İsim Raporu:

ERDİ Adının Yaygınlığı

ERDİ Türkiye'de en çok kullanılan 1414. isim (... 1412. ercin, 1413. erdağ, 1414. erdi, 1415. erkal, 1416. eylül, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ERDİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ERDİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-02-2024 20:12 itibariyle yaklaşık 6,285 kişinin isminin ERDİ olduğu ve ERDİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERDİ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERDİ yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERDİ Türkiye'nin en yaygın 1414. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1414. ad ise Edwards ismi. ERDİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1412. Sylvester 1413. Yale 1414. Edwards 1415. Powell 1416. Lalitha isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERDİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERDİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERDİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERDİ İsminin Yazılışı:

..-.-....

Denizcilik Alfabesinde ERDİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERDİ İsminin Barkod Yazılışı:

ERDİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERDİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERDİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

erdinç ferdi hüdaverdi erdil erdim

SON HARFLERİ ERDİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (rdi) göre erdi ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (di) göre erdi ile Uyumlu İsimler :

hamdi sadi mehdi abdi seydi hadi fadi vecdi rudi vedi şadi

BAŞ HARFLERİ ERDİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (erd) göre ERDİ ile Uyumlu İsimler :

erdal erdem erdoğan erdinç erden erdil erduran erdeniz erdağ erda erdim erdan erdebil erdener

İlk 2 harfine (er) göre ERDİ ile Uyumlu İsimler :

erkan erol erhan ercan ersin eren ertuğrul ertan eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp ertekin erkman ercin erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erkmen erbay ercihan erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERDİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

ezgi emirali esti

ERDİ isminin Anlamı

ERDİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERDİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERDİ + Anlam" veya "ERDİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERDİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERDİ adını oluşturan E, R, D, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 44:

E
R
D
İ
TOPLAM
6
21
5
12
44

ERDİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 179. alim, 180. didar, 181. erdi, 182. ikbal, 183. eflal, ... Toplam 21 ismin aritmetik toplamı 44 (Binde 8.5 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

naki hamdi anıl inci candan cenan didem elen kani kaya nil idil şaban akay beliğ alim didar ikbal eflal ogan