ELEN İsim Raporu:

ELEN Adının Yaygınlığı

ELEN Türkiye'de en çok kullanılan 1592. isim (... 1590. ekber, 1591. eksal, 1592. elen, 1593. eliya, 1594. elvin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ELEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ELEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:17 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin ELEN olduğu ve ELEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ELEN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ELEN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ELEN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ELEN Türkiye'nin en yaygın 1592. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1592. ad ise Madeleine ismi. ELEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1590. Susanna 1591. Serge 1592. Madeleine 1593. Son 1594. Laszlo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ELEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ELEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ELEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ELEN İsminin Yazılışı:

..-...-.

Denizcilik Alfabesinde ELEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ELEN İsminin Barkod Yazılışı:

ELEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ELEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ELEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

selen

SON HARFLERİ ELEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (len) göre elen ile Uyumlu İsimler :

gülen özlen

Son 2 harfine (en) göre elen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen gülden esen gülseren ruşen selcen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben gökşen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ ELEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ele) göre ELEN ile Uyumlu İsimler :

elem

İlk 2 harfine (el) göre ELEN ile Uyumlu İsimler :

elif elvan elçin ela elmas elifnur eliya elvin elifnaz elnur elsun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ELEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ELEN isminin Anlamı

ELEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ELEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ELEN + Anlam" veya "ELEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ELEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ELEN adını oluşturan E, L, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 44:

E
L
E
N
TOPLAM
6
15
6
17
44

ELEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 169. cenan, 170. didem, 171. elen, 172. kani, 173. kaya, ... Toplam 21 ismin aritmetik toplamı 44 (Binde 8.5 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

naki hamdi anıl inci candan cenan didem kani kaya nil idil şaban akay beliğ alim didar erdi ikbal eflal ogan