ÜLGEN İsim Raporu:

ÜLGEN Adının Yaygınlığı

ÜLGEN Türkiye'de en çok kullanılan 1121. isim (... 1119. vahdettin, 1120. verda, 1121. ülgen, 1122. ülker, 1123. ilkin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı ÜLGEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

ÜLGEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:43 itibariyle yaklaşık 9,018 kişinin isminin ÜLGEN olduğu ve ÜLGEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÜLGEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÜLGEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÜLGEN Türkiye'nin en yaygın 1121. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1121. ad ise Lindsey ismi. ÜLGEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1119. Elbert 1120. Aziz 1121. Lindsey 1122. Turner 1123. Hughes isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÜLGEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÜLGEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÜLGEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÜLGEN İsminin Yazılışı:

..-.-..--..-.

Denizcilik Alfabesinde ÜLGEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÜLGEN İsminin Barkod Yazılışı:

ÜLGEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÜLGEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÜLGEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÜLGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lgen) göre ülgen ile Uyumlu İsimler :

bilgen ilgen

Son 3 harfine (gen) göre ülgen ile Uyumlu İsimler :

figen özgen fügen bigen aygen izgen

Son 2 harfine (en) göre ülgen ile Uyumlu İsimler :

ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen nursen erden ersen seren deren seden nurşen ruken şen gülseven tijen ilksen özben özen çimen seymen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ ÜLGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ülge) göre ÜLGEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ülg) göre ÜLGEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ül) göre ÜLGEN ile Uyumlu İsimler :

ülkü ülker ülfet ülküm

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÜLGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ül' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

'ü' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ümran üstün ümmühan

ÜLGEN isminin Anlamı

ÜLGEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÜLGEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÜLGEN + Anlam" veya "ÜLGEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÜLGEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÜLGEN adını oluşturan Ü, L, G, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

Ü
L
G
E
N
TOPLAM
26
15
8
6
17
72

ÜLGEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1125. yalın, 1126. idris, 1127. ülgen, 1128. incihan, 1129. şehri, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suat emrahan almora argun aysel berkay hayri cumali selin ersen gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan tijen yalın idris incihan şehri revan behzat berkin birgin durcan ezgin fehmile fettah izgen müfide nesli nilhan salman seren üçler