EVREN İsim Raporu:

EVREN Adının Yaygınlığı

EVREN Türkiye'de en çok kullanılan 347. isim (... 345. ayla, 346. ceyhun, 347. evren, 348. güler, 349. gürkan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,472 kişiden birinin adı EVREN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.68.

EVREN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:43 itibariyle yaklaşık 61,263 kişinin isminin EVREN olduğu ve EVREN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 808 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EVREN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EVREN yaşadığını tahmin ediyoruz.

EVREN Türkiye'nin en yaygın 347. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 347. ad ise Gabriel ismi. EVREN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 345. Yvonne 346. Rae 347. Gabriel 348. Dwight 349. Burton isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EVREN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EVREN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EVREN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EVREN İsminin Yazılışı:

....-.-..-.

Denizcilik Alfabesinde EVREN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EVREN İsminin Barkod Yazılışı:

EVREN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EVREN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EVREN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EVREN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (vren) göre evren ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ren) göre evren ile Uyumlu İsimler :

ceren eren gülseren alperen seren deren gülderen zeren diren nurseren

Son 2 harfine (en) göre evren ile Uyumlu İsimler :

figen özden ayten nurten gökçen ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gönen gözen oben teksen asen erkmen evşen eymen göksen izgen nurben nurden ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ EVREN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (evre) göre EVREN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (evr) göre EVREN ile Uyumlu İsimler :

evrim

İlk 2 harfine (ev) göre EVREN ile Uyumlu İsimler :

evin evliya evşen

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EVREN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ev' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

evşen

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan eymen eyüphan eyşan ezgin

EVREN isminin Anlamı

EVREN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EVREN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EVREN + Anlam" veya "EVREN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EVREN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EVREN adını oluşturan E, V, R, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

E
V
R
E
N
TOPLAM
6
27
21
6
17
77

EVREN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1294. erdoğan, 1295. ergun, 1296. evren, 1297. gülden, 1298. gülhan, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan ergun gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime semir serim sezgi zerel öniz