EFSUN İsim Raporu:

EFSUN Adının Yaygınlığı

EFSUN Türkiye'de en çok kullanılan 991. isim (... 989. bertan, 990. ebubekir, 991. efsun, 992. fethullah, 993. hazal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı EFSUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

EFSUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:08 itibariyle yaklaşık 12,625 kişinin isminin EFSUN olduğu ve EFSUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EFSUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EFSUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

EFSUN Türkiye'nin en yaygın 991. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 991. ad ise Adriana ismi. EFSUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 989. Toni 990. Atul 991. Adriana 992. Clara 993. Eugenia isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EFSUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EFSUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EFSUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EFSUN İsminin Yazılışı:

...-......--.

Denizcilik Alfabesinde EFSUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EFSUN İsminin Barkod Yazılışı:

EFSUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EFSUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EFSUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EFSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (fsun) göre efsun ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sun) göre efsun ile Uyumlu İsimler :

aysun füsun dursun fisun göksun cansun tosun elsun ersun

Son 2 harfine (un) göre efsun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun coşkun ceyhun feridun orçun ergun haldun oytun orkun olgun erhun orhun sadun argun artun tuygun arkun ferhun seyhun sorgun tolun uçkun ferudun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ EFSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (efsu) göre EFSUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (efs) göre EFSUN ile Uyumlu İsimler :

efsane efser

İlk 2 harfine (ef) göre EFSUN ile Uyumlu İsimler :

efe efekan eftal eftale efgan efil eflal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EFSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ef' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

EFSUN isminin Anlamı

EFSUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EFSUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EFSUN + Anlam" veya "EFSUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EFSUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EFSUN adını oluşturan E, F, S, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

E
F
S
U
N
TOPLAM
6
7
22
25
17
77

EFSUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1314. aybüke, 1315. devran, 1316. efsun, 1317. göray, 1318. hatun, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan ergun evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran göray hatun kiraz nadircan selime semir serim sezgi zerel öniz