EGEMEN İsim Raporu:

EGEMEN Adının Yaygınlığı

EGEMEN Türkiye'de en çok kullanılan 639. isim (... 637. duran, 638. durmuş, 639. egemen, 640. ersoy, 641. ferdi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,681 kişiden birinin adı EGEMEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.27.

EGEMEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:39 itibariyle yaklaşık 24,322 kişinin isminin EGEMEN olduğu ve EGEMEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 321 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EGEMEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EGEMEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

EGEMEN Türkiye'nin en yaygın 639. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 639. ad ise Travis ismi. EGEMEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 637. Daryl 638. Hal 639. Travis 640. Orlando 641. Johnson isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EGEMEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EGEMEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EGEMEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EGEMEN İsminin Yazılışı:

.--..--.-.

Denizcilik Alfabesinde EGEMEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EGEMEN İsminin Barkod Yazılışı:

EGEMEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EGEMEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EGEMEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EGEMEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (gemen) göre egemen ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (emen) göre egemen ile Uyumlu İsimler :

yasemen

Son 3 harfine (men) göre egemen ile Uyumlu İsimler :

gökmen çimen seymen erkmen eymen

Son 2 harfine (en) göre egemen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen gülsen alperen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen bigen aygen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen diren evşen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ EGEMEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (egeme) göre EGEMEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (egem) göre EGEMEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ege) göre EGEMEN ile Uyumlu İsimler :

ege

İlk 2 harfine (eg) göre EGEMEN ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EGEMEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'eg' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

EGEMEN isminin Anlamı

EGEMEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EGEMEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EGEMEN + Anlam" veya "EGEMEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EGEMEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EGEMEN adını oluşturan E, G, E, M, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 59:

E
G
E
M
E
N
TOPLAM
6
8
6
16
6
17
59

EGEMEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 579. efsane, 580. eftale, 581. egemen, 582. meral, 583. erdil, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 59 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

melih ünal rafet almıla asude bayhan bengü efsane eftale meral erdil erkan fethi nigar süha hanifi heval ışık latif lider sait meriç namık peri saadet seçil vahap ilkan ishak akalın ataol boran diler ercin fetih nasif özde